Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg akkora bűn egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg akkora bűn egy nő részéről, ha olyannal akar lenni, akihez vonzódik, és nem áldozza fel magát és áll össze olyannal, akivel csak sajnálatból vagy próbaként (adna neki egy esélyt) tudna lenni?

Figyelt kérdés
2015. nov. 8. 00:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem, ezt csak a "friendzone"-olt hapsikák dramatizálják túl. De nekik sem lenne jó, ha szánalomból lenne együtt velük valaki.
2015. nov. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Fish1 ***** válasza:
85%
Dehogy bűn. Ez a normális.
2015. nov. 8. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
12%
Nem bűn, egyszerűen csak másképp működünk. Egy férfi képes olyan nőhöz is vonzódni, aki külsőre nem annyira az esete, de belsőre igen. Egy nőnél viszont az a legfontosabb, hogy külsőre tetsszen neki a férfi.
2015. nov. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Elég idős voltam (18 után), amikor először jártam valakivel, ugyanezt éreztem előtte, hogy jó-jó a jelentkező, de se szikra, se nem álmaim pasija. El voltam kenődve, hogy sosem fogok olyat találni, akiért oda leszek és ő is értem, mert túl magasra teszem a lécet. Érdemes volt kivárni, tényleg nem kell megalkudni. Közben az ember persze rájön, hogy mit keres az álompasiban és akkor már könnyebb.
2015. nov. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%

"Egy férfi képes olyan nőhöz is vonzódni, aki külsőre nem annyira az esete, de belsőre igen. Egy nőnél viszont az a legfontosabb, hogy külsőre tetsszen neki a férfi."


Ez nem nemfüggő, hanem személytől függ. Én speciel nő vagyok, és simán tudok olyan emberhez vonzódni, aki külsőre nem az esetem, de belsőleg nagyon bejön. Sőt mi több, én nem tudok valakiért csak a külseje miatt rajongani, ahogy egyesek. Megállapítom, hogy jól néz ki, de ennyi, nem mozgat meg bennem semmit, ha nincs mellette egy vonzó belső. Viszont ha valaki személyisége nagyon tetszik, akkor egy minimális szint felett mindegy, hogy hogy néz ki.

2015. nov. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
19%
Nem bűn egyáltalán, de akkor ti lányok se tartsátok bűnnek ugyanezt egy férfi esetében. Mivel ez igen gyakori eset itt a Gyk-n.
2015. nov. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
23%
#5 Soha nem találkoztam még olyan nővel, akire valóban igaz lenne, amit leírtál, ezért ne haragudj, de nem hiszem el.
2015. nov. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
#7 Azért mert te nem találkoztál ilyennel, még nem jelenti, hogy nincs is ilyen.
2015. nov. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként, hogy a kérdésre is válaszoljak. Nem, nem bűn, ez a normális. És ezzel mindenki így van, aki mást állít hazudik.


Az persze más kérdés, hogy valaki könnyen vonzódik a másikhoz, valaki kevésbé, de mindenki ilyen embert keres. Egyébként jött a megjegyzés, hogy igen, ez normális, de akkor mi is fogadjuk el, hogy a férfiak így gondolkodnak. Megmondom őszintén, én egy darab kérdést nem látok az utóbbi időben, ahol nő panaszkodna emiatt..csak a pasi oldaláról látom az örökös hisztit a női felszínesség miatt.

2015. nov. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
97%
Hát akkor ne hidd:) Talán nem lesznek emiatt álmatlan éjszakáim.
2015. nov. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!