Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az igaz, hogy 16 éves kortól...

Az igaz, hogy 16 éves kortól a lányok már esélyt sem adnak az alacsony, kisfiús, vékony alkatú fiúknak? Tényleg 13-14 éves lányoknál van csak esély?

Figyelt kérdés

2014. jún. 2. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezért járok én is általános iskolák környékére csajozni. Kicsit furcsa szemmel néznek rám, de nem értem, miért. 30F
2014. jún. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sikerült megideologizálnod, miért vagy pedofil. Szép...
2014. jún. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nem feltétlenül.

Ha az illető ettől függetlenü, mondjuk helyes, jó a humorérzke stb. de a lány jól érzi vele magát, akkor van esélye. Sokkal töb, mint az ún. "szépfiúknak".

2014. jún. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
hát én már alapból a nálam magasabb srácokat nézem, de ez emberfüggő
2014. jún. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdező, hatalmas butaságot írtál! Nem kell általánosítani, és nem kell világvégét vízionálni. Minden lány más, más az ízlésük, és 100%, h vannak olyanok, akiknek pont TE tetszel.


Ha egy 16 éves fiú 13-14 évesnek akarja csapni a szelet, az gáz, szegénységi bizonyítvány. Lehet jól néz ki, de ebben a korban ez a korkülönbség nagyon sok, nem vagytok agyilag egy szinten.


én pl 29 éves vagyok, és egy alacsony, kisfiú testalkatú fiú a mindenem! látod? :)

2014. jún. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!