Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez normális? Mitől vannak...

Ez normális? Mitől vannak ezek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van pár érdekes dolog az életemben, amire magyarázatot keresek:


1.)Mindig szó szerint mindig tudatos álmaim vannak...tudom befolyásolni,hogy mit álmodjak


2.) tudom befolyásolni,hogy csikis legyek-e vagy ne...ha valaki csikiz elősször nevetek,de aztán rágondolok,hogy nem akarok csikis lenni,és akkor akárhol akárhogy csikiznek meg sem érzem...


3.) ha mindenki ásít körülöttem én nem,pedig azt olvastam mindenhol,hogy ha valaki ásít akkor másnak is kényszeresen kell,de nekem nem...


Nem tudjátok véletlenül?



2016. júl. 31. 23:25
 1/1 Farkascsaj2001 válasza:
Az álmokat és a csikizést is sokkan tudják befolyasolni csak nem mindenki tud róla az ásitással én is igy vagyok néha van amikor az ember nem fáradt akár lefutná a fél maratont és meglátt valakit ásitani akkor kényszerből ásit általában szerintem. Várd meg mig más is válaszol.
2016. aug. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!