Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék megváltozni?

Hogyan tudnék megváltozni?

Figyelt kérdés
eléggé peszimista vagyok, mindig érdekelt mit mondanak mások rólam, szánalamsnak és gyengének érzem magam,olyan ebernbernek akinek talán it sem kéne lennie, gyakran megfordul a fejembe hogy talán simán el tünhetnék a föld szinéröl, nem szoktam mosolyogni, sosem nevetek viccen egyépként is borzalmas vicceim vannak amik másokra nézve lehet hogy sértö, társságba sem igazán vesznek be mert valószinüleg viszataszitó vagyok, nincsenek barátaim, egy kisvárosban élek ahol mindenki ismer mindenkit, kivéve én, általánosban gyakran piszkáltak, akartak velem barátkozni csak sajnos én nem, mert egyszerüen idijótának tartottam öket ezért nem is nagyon beszélgettem velük, probáltam hozzám hasonló embereket keresni de nincs föleg a közelben, a szüleim szigoruak és lekorlátoznak engem, sosincs az amit én szeretnénk, szeretnénk pozitivabb lenni és olyan lenni amilyennek elképzelem magam, de elég messze állok töle, a szüleimre is szeretnénk hatni hogy egy kicsit engedékenyebbek legyenek, lassan gimis leszek és én tömegközlekedéssel szeretnénk menni, de nem engedik, szeretnénk küzdö sportot üzni de azt sem engedik- tudom elégé hülye a megfogalmazásom és pocsék a helyesirásom is- bocsánat.
2016. aug. 3. 23:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem engednek buszozni?

Az a baj, hogy ez a hozzá állás az élethez elég taszító. Én is voltam már ezen az oldalon.

El kell hinned, hogy jó vagy úgy, ahogy vagy. Kellenek céljaidnak lenni, legyél barátságos, mosolyogj az emberekre, tettesd, hogy jól érzed magad, és hogy magabiztos vagy, egy idő után el is fogod hinni.

A mentalitásoddal rossz, energia-vámpírként csak lehúzod az embereket, arra pedig senkinek nincs szüksége. Próbáld meg elengedni magad. Egyszer élünk, használd ki a lehetőségeket, és ne szégyelld azt, aki vagy.:)

2016. aug. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!