Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan/miből tudhatom van e...

Hogyan/miből tudhatom van e önbizalma egy embernek?

Figyelt kérdés
Másokon hogy állapíthatom meg?
2016. aug. 4. 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Kihúzza magát, van tartása, nem emeli az orrát, de nem is a földre logatja, értem itt azt, hogy nem egos, de mégis más mint a legtöbb ember, nehez megmagyarázni. Magabiztos, erős. Olyan királyi tartása van... mint az oroszlán, az is egy magabiztos állat, van egy erős magabiztos tartása, a gazellanak, annak már nincs olyan erős. Jobban nem tudom elmagyarázni :/
2016. aug. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Hát most ezzel sokat nem mondtál. Akinek nincs gerincbántalma az kihúzza magát :D
2016. aug. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

jellegzetes példája az önbizalomnak, hogy kiáll a saját véleménye mellett, meri vállalni a konfliktusokat, nem "hódol be" azonnal.


Oda mer menni másokhoz, tisztában van saját értékeivel, nem elsőrendű nála, hogy más emberek mit gondolnak róla.

2016. aug. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

2. Te hol élsz? Büszkefalván? Attól még mert nem púpos bizony görbe a háta az emberek kb. 90 %-ának. Első látásra lehet, hogy nem, de ha megnézed a válluk előrébb van mint a nyakvonaluk, az ülésre nem leülnek, hanem huppannak, mintha odavetnék őket. A legtöbben keresztbe fonják a kezüket, az sem az önbizalom jele.


Mentálisan meg amit a 3. válaszoló írt.

2016. aug. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy rajtam kívül 1 embert se láttam még, aki kihúzná magát rendesen.
2016. aug. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagy önbizalomra vall :)
2016. aug. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező, a testtartásból ezt nem lehet megállapítani. Még csak a viselkedésből sem. Mind a rossz embereknek, mind a jó embereknek lehet önbizalmuk.


Miért akarod te megállapítani ránézésre, hogy kinek van önbizalma? Mit akarsz ezzel elérni?

2016. aug. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!