Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kis farokkal hogy legyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis farokkal hogy legyen az embernek nagy önbizalma csajozásban?

Figyelt kérdés
Ha lehet ne azt tanácsoljátok,hogy legyen sok pénzem :D
2015. jún. 29. 16:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Először juss el az ágyig, ott majd aggódhatsz a farkad miatt.
2015. jún. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én lányként pl jobban szeretem a kis farkúakat (tolvajkulcsosok ahogy haverom nevezi) mivel ők általában jobban oda figyelnek a másikra hogy élvezze a szexet és ha a lány szűk típus akkor élvezni is tudja persze ha nincs túl tágítva ujjazással. Szóval legyen önbizalmad és olyan lányt keress aki kedves és elfogad téged :D
2015. jún. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
az a tapasztalatom, hogy miután már eljutunk az ágyig, a farokméret közel sem számít annyit, mint ti pasik hiszitek :) olyan nincs, hogy levetkőzöl, és én röhögve kiszaladok a szobából, majd többet sosem látsz. randizunk sokáig, kölcsönös a vonzalom, a tetszés, és idővel eljutunk az ágyig, ahol farokmérettől függetlenül fantasztikusat szerelmeskedünk- mert odafigyelsz rám, törődsz velem és az igényeimmel, és nyilván nekem is tetszel annyira, hogy tegyek az ügy érdekében dolgokat- pl olyan pozitúrát válasszunk, ami a legoptimálisabb. Én őszintén hiszek a farok méretének lényegtelenségében, amikor szerelmeskedésről van szó, voltam már 12 centis és 22 centis pénisszel is, aztán valahogy mindkettő teljesen kielégítő volt. Nem ezen múlik, erre gondolj.
2015. jún. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

hiába lenne akár nagy, attól még nem lesz önbizalmad...


8 cm felett és 18 cm alatt egyáltalán nem számít a lányoknak, hogy mekkora...

2015. jún. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Fontos kérdés. Szűz vagy még?
2015. jún. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

SENKIT SE ÉRDEKEL MEKKORA A FARKAD!!!

Legalábbis biztos nem olyan mértékben, mint ti férfiak hiszitek. Ha már valakivel eljutsz az ágyig a csajnak eszébe se jut majd azon gondolkodni hogy kicsi e a farkad vagy sem.

2015. jún. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Lányként mondom, hogy nem értem mi a baj a kis farokkal. Egy nőnek a hüvelye 8-10 cm hosszú. Ezért teljesen mindegy, hogy 11 cm a farkad vagy 21 cm ugyanannyit érzünk belőle.:D

Srácok fölösleges, hogy emiatt önbizalomhiányotok legyen.

2015. jún. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kérdező kérlek ne görcsölj ilyeneken mert ha oda jutsz majd,akkor gondot okozhat.A minőség nem a méreten múlik,hanem a szexuális kultúrádon illetve a jellemeden.Ha figyelsz a partneredre,odaadó vagy akkor nem lesz gond.Nem csak pénisszel lehet egy nőt kielégíteni ahogy téged se egy puncival.Ne görcsölj hidd el nem éri meg.
2015. jún. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
irigyellek testvérem, h neked kicsi, de most halál komolyan, enyém lenne kisebb
2015. jún. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mennyire kicsi? A LEGKISsebb amit tapasztaltam egy olyan ferfie volt, aki mindenkit el akart csa itani, olyan dumaja volt, hogy hullottak az olebe a nok. De felt, hogy kicsi a farka. Szex elott sokszor eloadta, hogy jaj neki kicsi...de mindenfele massal igyekezett kompenzalni. Aztan sikerult megnyugtatni, hohy nem kicsi, onnantol vegre abbahagyta a hulye aggodasait:-))).
2015. jún. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!