Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnam vegre elhitetni...

Hogy tudnam vegre elhitetni ezt sajat magammal?

Figyelt kérdés
1 eve osszejott az a pasi valakivel, akiert az eletemet adtam volna. Azota szenvedek. Eddig is tettek ki kepeket a facebookra, jarkaltak ossze-vissza, de mindig ugy tunt, hogy csak szorakoznak egymassal. Most azonban lattam egy kepet, es tenyleg ugy nez ki, hogy szeretik egymast. Nem birom egyszeruen elfogadni, mivel mai napig valamiert azt erzem, hogy a srac az igazi. Tudom, hogy ertelmetlen az egesz, de nem birom tultenni magam rajta mivel senki nem fog meg. Mit tegyek?
2016. aug. 4. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
1/ ne fuss olyan szekér után, amelyik nem vesz fel, 2/ várj türelemmel, majd eljön valamikor a te időd
2016. aug. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezen én is agyaltam.ha mndenki az igazival jönne össze nem lenne annyi válás meg egyedülállo.

Nagyon sokak nagy ője van egy "határidős" vagy rossz kapcsolatban.

2016. aug. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2.kerlek ne, csak remenyt ne adj!
2016. aug. 4. 21:48
 4/5 anonim ***** válasza:
En meg ugy gondolom hogy ha igazi lenne akkor egyutt lennetek.
2016. aug. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mérgedben csinálj magadnak egy ilyen testet-

[link]

edzéssel és étrenddel.

2016. aug. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!