Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elhitetni magammal, hogy az egyedül élés jó?

Figyelt kérdés

Sokáig egy árva lélek sem volt az életemben, se barátok, se kapcsolat. Aztán alakult az utóbbiból néhány, jól is éreztem magam bennük, de valami mindig hiányzott, így véget értek idővel (meg persze egyéb dolgok miatt, távolság, stb). Azonban most úgy érzem, végleg egyedül szeretnék maradni, mert jó nekem úgy, úgyis önző mocsadék vagyok, mégis a falat kaparom, hogy nincs senkim. Mit tehetnék, hogy megértsem végre, nem csak a párom boldogíthat az életben, hanem más dolgok is? Nem látom semmiben a jót és a szépet.


Nehezítésként megemlítem, hogy éjjel-nappal dolgozom, nem járok el sehova, maximum kaját venni és neten keresztül sem szeretek ismerkedni.


2016. júl. 7. 23:39
 1/6 A kérdező kommentje:
Az utolsó részt a "keress hobbit és időtöltést magadnak" jellegű tanácsok végett jegyeztem meg.
2016. júl. 7. 23:41
 2/6 anonim ***** válasza:
Pont úgy, mint amikor azt akarod elhitetni magaddal, hogy tulajdonképpen ételre sincs szükséged, és a fényevés tökéletesen alkalmas az életfunkciók fenntartására.
2016. júl. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köze nincs egymáshoz a kettőnek #2. Az ember társas lény, ez idáig rendben. De az alapvető létfunkciók fenntartása más személy, az életünkbe való beiktatása nélkül is történhet. Szerintem.
2016. júl. 7. 23:48
 4/6 anonim ***** válasza:
vannak olyan tipusu emberek akik elvannak egyedul,te szerintem nem ilyen vagy..
2016. júl. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igazad van az ember társas lény . Én csak annyit tudnék ajánlani, hogyha már párkapcsolatot semmiképp sem szeretnél baráti kapcsolataid azért még lehetnek és az is elég fontos. Ha úgy érzed az idődbe barátok sem férnek bele nos...Akkor azt ajánlanám szerezz be egy állatot. Vagy egy olyan fajta kutyát ami nem igényli úgy a foglalkoztatást, vagy egy macskát akár. Több ötletem nincs.
2016. júl. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Költőnő? ***** válasza:

Hát ez sztem nem elhitetés kérdése. Ezt vagy érzed vagy nem. Előbbi esetben egyedül vagy, utóbbi esetben magányos.

Sztem a kulcs h az ember vhogy megbékéljen önmagával. Nekem legalábbis akkor jött össze. Megismertem, megértettem, megszerettem magam. Azóta nincs gondom az egyedülléttel. Sőt. Kapcsolatban is igénylem.

2016. júl. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!