Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az a problémám, hogy az...

Az a problémám, hogy az önbizalmam egyenlő a nullával. Ez főleg azért van mert akárhogy is próbálkozok nem sikerül magammal elhitetni, hogy nem vagyok kövér. Mit tegyek, hogyan tuningoljam föl az önbizalmam?

Figyelt kérdés
164 cm és 53,6 kg.De szerintem vékony se vagyok.A combjaimat gyűlölöm,a hasamat legszívesebben elrejteném.

2012. okt. 26. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Fordítva!

Azért nem hiszed el, hogy nem vagy kövér, mert nincs önbizalmad. Nem pedig azért nincs önbizalmad, mert nem hiszel magadnak.

2012. okt. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én az utóbbi hónapokban kicsit meghíztam, mert ha szomorú, feldúlt vagyok, eszek. Utána pedig még rosszabbul éreztem magam. Őszinte leszek, majdnem hánytam. Ledugtam a kezem a torkomon... de rájöttem, hogy milyen hülye vagyok. mert nem lehet mindenki egyforma, és mindenki úgy szép, ahogy van. nekem elég nagy a fenekem, és pici melleim vannak, de legalább formásak ;) Szóval minden rosszban van valami jó. Ne csak azt lásd, ami nem szép fektess nagyobb hangsúlyt arra, ami tetszik magadon. Nem kell szeretned a combod vagy a hasad, csak fogadd el őket.

És mozogj. YouTube-on is vannak nagyon tuti videók. Én imádom Jillian Michaels-t. Beírod a nevét és hajrá!:)

Remélem tudtam segíteni:) L

2012. okt. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

csináld ezt és szép leszel-

[link]

2012. okt. 27. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 pbiker válasza:

Jajj Istenem, én a kövér nőket szeretem.

Nálam te vékonynak számítasz.

2012. okt. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!