Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ennyire nehezen tudom...

Miért ennyire nehezen tudom elfogadni a változásokat?

Figyelt kérdés
Nos, az lenne a kérdésem, hogy miért tudom ennyire nehezen elfogadni, ha valami változik. Már nagyon féleka ballagástól, bár már kicsit várom a középsulit, de nem tudom milyen lesz elengedni az osztálytársakat, mivel nagyon összeszokott és jó közössé vagyunk/voltunk eddig. Ez nem csak most jellemző, volt már máskor is. Hogy fogadjam el? Vagy mit csináljak hogy könnyebben menjen?

2016. aug. 4. 22:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Van, aki gyorsan szokik hozzá a változásokhoz, míg mások kevésbé.

A konkrét példát véve szerintem nincs nagy baj - akivel tényleg barátok vagytok, azzal úgyis tartjátok a kapcsolatot, akivel pedig nem, az nem is számít. Az emberek és környezetek jönnek-mennek, nem tart minden örökké. Ezzel együtt kell tudni élni, nem igazán tudsz ellene tenni. Talán azzal rázódhatnál bele egy kicsit, ha "kényszerítenéd" magad az új dolgok elviselésére, vagyis új helyekre mennél, új sportokat próbálnál ki, új embereket ismernél meg.

2016. aug. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!