Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti szoktatok puszit adni az...

Ti szoktatok puszit adni az ismerősöknek, rokonoknak, barátoknak? Iletve szeretitek is?

Figyelt kérdés
Én utálok puszilkodni, a szüleimnek adnék csak legszivesebben. De mindenki puszi mániás.
2016. aug. 5. 16:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. aug. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az én régi osztályomban az volt a divat, hogy mindenki puszilkodott, legalábbis a lányok közül. Valamiért nagyon elterjedt. Még néhány fiú is adott puszit néhány lánynak, amin mondjuk nem csodálkozom, de a téli/betegséges időszakban ez nem igazán előnyös.


Unokatestvérem amikor bemutatta a pasiját nekünk, a pasi rögtön elkezdett puszilkodni. Felnőtt 30 éves férfi volt, még kis szakálla is volt, erre apukám, anyukám, meg az én arcomra is adott konkrétan egy puszit. Annyira furcsa volt, mert én is fiú voltam, meg úgy voltam vele, hogy még életemben nem csókolt meg lány... és akkor pont egy férfi nyom két puszit az arcomra? Olyan furcsa.. nem, nem bántam, mert nem volt rossz, csak csodálkoztam rajta. :)

2016. aug. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!