Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányok valóban mindent...

A lányok valóban mindent elérhetnek a külsejükkel?

Figyelt kérdés

Manapság egyre inkább észrevehető a társadalomban,országtól függetlenül,hogy egy dekoratív lány sokkal nagyobb előnyt élvez,mint egy férfi, legyen az karrier építés,vagy párkapcsolat szerzés.


Ha facebookon kitesz egy lány egy teljesen normál képet,egy órán belül akár 100 like is érkezik neki,a nyomulós szövegekkel karöltve.Ha valami baj történik ezrével érkeznek az empatikus,aggódó kérdések,segítségek,tanácsok.

Bulikban a legcsúnyább lány mellett is hatosával táncolnak a férfiak,míg az egyébként normális külsejű fiút a fülem hallatára küldte el egy lány olyan ordenáré szavakkal,és lekicsinylő tekintettel,hogy még Én szégyelltem el magam.


Lényeg a lényeg ugyanezt az előny a férfiaknál már kevésbé észrevehető.


Legtöbb állásinterjún,melyeknél jártam leginkább hölgyeket vettek fel,mert a felettesek szerint rátermettebbek voltak mint a férfi jelentkezők,holott mérföldekkel magasabb végzettségű,több tapasztalattal rendelkező férfi jelentkező is volt.


Ha sikeresen elcsavarja a lány egy gazdag fiú fejét,gyakorlatilag az élete biztos alapokon áll,és más teendő sincs,mint a hitelkártyát húzogatni napestig.


Persze ne értsetek félre,mert eszem ágában sincs bántani az olyan lányokat,akik a saját tudásukkal jutottak fentebb,azonban ha az esélyeket nézzük,szerintem előnyösebb helyről indulnak a hölgyek,mint a férfiak az életben,és nem értem a feminizmus mibenlétét abba a világban,ahol egy lány szépsége minden problémát megold számára.


Még egyszer mondom , NEM általánosítok,mert nem minden nő ilyen. Nem vagyok egy soviniszta,nőkben csalódott,nőgyűlölő személy,egyszerűen csak Én így látom. Nem csak otthon,hanem más országokban is.


2016. aug. 5. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Furcsa h ferfi ilyet mondjon , ez tipikus nöi gondolkodas .

Vagy olyan ferfie , aki meleg

2016. aug. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"nem értem a feminizmus mibenlétét abba a világban,ahol egy lány szépsége minden problémát megold számára"


Mert nem minden lány szép? Mert nem csak "lányok" léteznek, hanem nők is? Van, akinek fontos, hogy a tudása miatt vegyék fel. A nők többségének vannak céljaik. Nem hiszem, hogy a 60 éves bőrgyógyász doktornőm előrejutott volna, ha csak szép.


Te igent mondanál olyan munkára, ami bár szellemi, a külsőd miatt kapsz meg? Mert ha nem, megválaszoltad a feminista kérdést, ha igen, ugyanolyan vagy, mint ezek a nők.


És az, hogy mit adnak ezeknek a lányoknak a szépségükért, már a férfiak hibája. Ha valaki egy punciért odaadja a házát, autóját, bankkártyáját, az nem a nő hibája. Minden annyit ér, amennyit hajlandóak adni érte.

2016. aug. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem,nem érhetnek el mindent. És ne általánosíts.
2016. aug. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy szép nő elérhet sok mindent, de miért is? Mert a pasik ezt hagyják, mert soknak annyi a lényeg hogy a nő szép legyen..
2016. aug. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kérdésről beugrott, mit mondogatott nekem lányként a családo mindig:


"Téged sem az eszedért fognak elvenni!"


Gyakorlatilag a család már gyerekként felkészíti a lánygyereket, hogy a külsejével fog tudni elérni valamit. :D

2016. aug. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!