Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 15 éves vagyok, egy átlagos...

15 éves vagyok, egy átlagos fiú. Ez normális?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, egy átlagos fiú. Egész nyáron a szabadidőmben szinte csak a gép előtt ülök és nem csinálok semmi értelmeset. Néha kimegyünk barátokkal és kész. Már a játékok se kötnek le úgy mint régen. Azt szeretném kérdezni, hogy ez normális, hogy napi 8-13 órát gépezek? Avagy mivel tudnám magamat lekötni?

2016. aug. 6. 15:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

Abszolút nem.

Fogalmam sincs mik a hobbijaid ,de ezeket tudom ajánlani:rajzolás,festés,bármilyen labdajáték,olvasás esetleg írás stb.....

2016. aug. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Őszintén ezek se nagyon érdekelnek. Nincsenek itt szórakozási lehetőségek ebben a városban. Azért köszönöm szépen a választ! Jól esett! :)
2016. aug. 6. 16:01
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem normális és káros is. Nem szeretnél valami értelmesebbet csinálni? Sport, edzés, túrázás, valami hangszer, zenélés, fotózás, akármi... mert ezekkel nagy élményekben is lehet részed... a gép előtt csak elmegy az idő és semmi értelme nincs. Így az életed nagy részét elpocsékolod.
2016. aug. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a gépezést hasznos dolgokká alakítani.


Például én ipari mennyiségű sorozatot/filmet nézek és próbálok minél több adatot begyűjteni róluk, mert szeretnék majd a szakmában dolgozni... De tanulhatsz programozni, különböző nyelveken, videókat készíteni, képeket szerkeszteni.. stb.

Nem feltétlenül probléma, ha sokat gépezel, akkor van probléma, ha félnapokat csak céltalanul, unottan bolyongasz a neten.

2016. aug. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam a fényképezésen. De nem tudom, hogy lenne-e értelme költeni rá pénzt. De ezen még gondolkodom. Köszönöm neked is a választ! :)
2016. aug. 6. 16:26
 6/16 A kérdező kommentje:
Videó készítésen már gondolkodom egy jó pár éve. De még nem érzem azt, hogy lenne technikai felszereltségem. De köszönöm szépen neked is a választ! :)
2016. aug. 6. 16:27
 7/16 anonim ***** válasza:
én 24 órát szoktam tölteni a gép előtt...igen nincs életem se barátaim...nyáron csak a gép elött ültem
2016. aug. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
naaa jó lehet túloztam...de olyan 5-6 órákat alszók
2016. aug. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok sajnos vele. :/
2016. aug. 6. 16:39
 10/16 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban a nyarakat rendszerint anyai nagyszüleimnél töltöttem, ahol nem nagyon volt élet. De volt mit csinálni, például segíteni a kertben, összeszedni a tojásokat a baromfiudvarból, lehetett olvasni, és ha nem volt vihar vagy nagy hőség, a padlásra is fel lehetett menni, ami egy külön kis világ volt a régi ruhákkal. Oké, nem volt szabad mindent, és volt, hogy ki is kaptam, de olyan nem volt, hogy unatkoztam volna. Pedig az a falu csak egyre inkább öregedett el már akkor is, és az 5 évvel fiatalabb testvérem már csak Dögöljmegpusztaként emlegette.
2016. aug. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!