Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kicsit magam alatt vagyok,...

Kicsit magam alatt vagyok, fogy a motivációm, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Annyi mindent elterveztem, és bár haladok az úton, úgy érzem túl lassan. Hiába edzek, olyan kicsi az eredménye, hogy alig látszik. Hiába éneklek hogy fejlesszem a hangom, nem vagyok elégedett. Hiába fúrattam ki úgy a fülem ahogy szeretném, nem vagyok olyan boldog vele mint hittem. Talán mert uborkaszezon van, talán mert sosem tartottam ki sokáig,de fogy a motivációm. Nem fogom feladni ebben biztos vagyok, de olyan monoton módon csinálok mindent, hogy semmi örömöm nincs benne :( Eredményt akarok már látni, nem csak küzdeni bele a vakvilágba. Az volt a célom hogy jobb testem legyen, hogy tökéletessé váljon a hangom, hogy kifúrassam a fülem és befesthessem a hajam. Ugye ebből még csak egy valósult meg...hogyan tartsak ki? Dicsérjem magam, vagy szidjam hogy motiváltabb legyek? Tartsak kis szünetet a tervekben vagy emeljem fel a fenekem és irány gyakorolni? Még azt se tudom hogy most csak nyafogok e vagy tényleg magam alatt vagyok... kicsit bizonytalanná váltam.

2016. aug. 8. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Uborkaszezon?!



Nézegess motivációs videókat.

[link]


Esetleg hallgass motivációs zenét.


Az eredményed egyébkén valószinüleg látszik,de mivel te ugyebár mindennap látod magad ezért nem veszed észre.


Én ugyan így jártam mint te,nekiálltam edzeni,úgy éreztem semmi hatása.Aztán amikor találkoztam olyan ismerősökkel akikkel abban a két hétben nem amikor elkeztem az egészet,na ők látták a fejlődést.Szóval nálad is biztos a változás,emiatt ne aggódj!Ha elbizonytalanodsz szánj egy napot a semmit tevésre,mindenkinek kell pihenés. Ne add fel! :)

2016. aug. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A változás nem megy egyik napról a másikra, tarts ki és meglesz az eredménye. Esetleg próbáld fényképekkel hetente megörökíteni a változást, van akinek beválik.
2016. aug. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Motivációra hagyatkozni butaság. Fegyelem és kitartás kell a 100%-hoz, a motivációt max. azért kell hogy még többet kihozz magadból.


Jó dolog a motiváltság, de ha hosszú távon csinálsz valamit előbb-utóbb elveszted egy időre, ezért kell a fegyelem. X nap Y óra van, gyakorolnod kell, és pont. Az hogy van -e hozzá kedved mellékes.

2016. aug. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!