Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem szeretem a gyerekeket....

Nem szeretem a gyerekeket. Hogyan játszam meg, hogy mégis?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok. Testvérem nincs, én voltam a legfiatalabb a családban egészen 14 éves koromig, így nem is kerültem kapcsolatba gyerekekkel.

Nem tudom, hogy kéne velük bánni, vagy szólni hozzájuk. Idegesítőnek, fárasztónak és többnyire neveletlennek tartom őket. De egyre tobb csaladtagom, ismerosom "lebabázott" az utóbbi pár évben, es ha találkozom veluk, akkor kénytelen vagyok elviselni a gyereket is. Sajnos ez teljesen elveszi a kedvemet az egesztol, mert egy strandolás is egy borzalmas nyűg lesz csak, ha ott a gyerek. Nem szeretnem, hogy azt gondoljak, csak az O gyereküket nem birom, ezért mindig szineszkedek hatalmas erőfeszítéssel, műmosollyal. Mások olyan könnyeden csináljak... Hogy tudnám magam megvaltoztatni ezen a teren?


2016. aug. 9. 01:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy és nem is kell. Majd idővel változik a hozzáállásod, vagy nem. A lényeg az elfogadáson múlik, fogadd el magad így.
2016. aug. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Gondolj arra, hogy annak idején te is ilyen voltál. Képzeld magad az ő helyükbe, amikor találkozol velük (akár képzeld magad elé a világot, ahogy ők a saját szemszögükből, 120 cm-ről vagy akármilyen magasságról látják). Ha más nem, legalább érdekes tapasztalat lehet, és elvonja a figyelmedet.
2016. aug. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

2es: Ekkora f...ságot,sírok. :D

Kerdezo: ne jatszd meg magad,utald oket,akarcsak en :3 21L

2016. aug. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az istenért, ne játszd meg. Nekem sokkal tisztább, ha valaki eljön hozzánk és ignorálja a lányomat, max odaveti, hogy kedves és ennyi, mint amikor látszik rajta, hogy a hányingerével birkózik, de azért úgy tesz, mintha kedvelné, és műbabusgatást színlel a kedvemért. Nem sértő, ha nem gügyögsz és nem produkálod magad.
2016. aug. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ugyanígy vagyok :D mindenki mutogatja a gyerekét, hozza a kertünbe, de telibesz...rom... én is 20 éves vagyok egyébként. neveletlenek, idegesítőek, agresszívek, nekem ez nagyon nem a világom...
2016. aug. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!