Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nem vagyok pedofil de mégis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok pedofil de mégis nagyon cukinak tartom a gyerekeket. De nem szexuálisan. Ez miért van? Férfi embernek nem kéne így éreznie! De annyira kis aranyosak és énis akarok egyet de nagyon.

Figyelt kérdés
2015. szept. 30. 23:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

mintha csak én írtam volna ki ezt a kérdést, csak azzal kiegészítve hogy én szadista is vagyok. kb 12 éves korig...

de én is aranyosnak tartom őket

2015. szept. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
én is így vagyok :) mert benned van az apai ösztön azért
2015. szept. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A pedofil, aki az éretlenséget vonzónak találja. Ne keverjük ide!

Miért van? Mert ilyen vagy. Ki mondja meg, hogy férfi embernek mit kéne és mit nem kéne éreznie?

Én testvéremet is sajátomként neveltem, más gyerekekkel is nagyon jól elvagyok és hamarosan én is tervezek sajátot barátommal - aki szerencsére szintén ilyen. :)

18/L

2015. szept. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért ide írtad?
2015. okt. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Ferfi embernek nem kene szeretetet, gyengedseget ereznie egy kisgyerek lattan? Hany eves vagy?:D
2015. okt. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Harminc fele járok és szerintem is aranyosak a gyerekek. Ezek szerint pedofil lennék? Vagy az apa aki rajong a gyerek(ei)ért pedofil lenne? Nem, ugyanis ez teljesen normális, természetes dolog. Legalábbis annak kéne lennie. De a mai világban már odáig jutottunk, hogy minden férfi, aki szereti a gyerekeket potenciális pedofilnak, molesztálónak van elkönyvelve. Tény, hogy sajnos van ilyen is, de már ott is farkast látunk, ahol nincs.
2015. okt. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 kovpet ***** válasza:
100%

Egy kismacskát is cukinak talál az ember és mégsem érdekli szexuálisan. Egy gyerek (általában) aranyos. Pont.


Egy férfi embernek miért kellene kőbunkónak és érzéketlennek lennie feltétlenül?

2015. okt. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
más az, hogy szereted a gyerekeket vagy az, hogy szexuálisan izgatnak. az utóbbi már probléma:D de ez férfiként is csak előny lehet szerintem, hogy érzelmesebb vagy. esetleg ha majd gyereket szeretnél. mégha meleg is vagy, bár ez nem derült ki de gondolom azért írtad a homo kategóriába:D
2015. okt. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
most vettem észre énis hogy a homo kgoriába ir. Meleg vagy ?
2015. okt. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Meleg vagyok ÉS szeretem a gyerekeket, DE nem vonzódok hozzájuk szexuálisan. Szerintem nincs ebben semmi fura, később én is szeretnék gyereket (örökbefogadni) és szeretnék jó apa lenni.
2015. okt. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!