Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálnak igy? Min...

Miért csinálnak igy? Min kellene változtassak és mit csinálok rosszul? 18 F

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel eddig jó ismerősök voltunk, barátságnak nem nevezném és úgy döntöttem, hogy megismerném közelebbről, szóval elkezdtem vele beszélni chaten és egyszer elhivtam sétálni is. Állitása szerint szeret velem beszélni és ő próbált eddig is velem komunikálni. Ez szerintem egyáltalán nem volt igy, azonban a sétálós napunk után többször odamentem hozzá a suliban beszélni (mivel ő mondta h a suliban sose beszélünk, meg én nem megyek oda soha), ő azonban ha odamegyek hozzá, vagy elmegy, vagy mindig van valami kifogása és mintha kerülne. A lány 15 éves és miért csinál igy? Ha egyszer azt mondja, hogy szeret velem beszélni, meg várja, hogy beszéljünk akkor ő miért nem közeledik, sőt inkább húzódik?

2016. jún. 11. 20:21
 1/2 Gyurcsik válasza:

Fiatal még,szerintem nem tudja mit akar,általában így van ez,vágynak egy rendes fiúra amikor meg ott van az orruk előtt nagy részben nem tudják mit tegyenek,ne add fel egyébként próbálkozz továbbra is,ha kedvel meg minden egyszer csak beindulnak a dolgok,légy kitartó,persze csak akkor igyekezz,ha érezteti veled,hogy van értelme.

20/f

2016. jún. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben köszi
2016. jún. 12. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!