Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért akarok ennyire felnőni?

Miért akarok ennyire felnőni?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és már nagyon fel szeretnék nőni, ugy ertem, szívesen laknék külön, tartanám el magamat. (A családommal nagyon jó a kapcsolatom)

Mar várom, hogy pénzt kereshessek, komoly terveim vannak, szinte az egész jövőmet illetően.

Nem is nagyon tudom emiatt élvezni a "fiatalságot", szerintetek mit csináljak? Ez normalis egyaltalan?


2016. aug. 10. 18:47
 1/7 anonim válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2016. aug. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Normális, viszont a fiatalságod szerintem hasznos lenne kihasználnod. :)


Én is nagyon szeretnék már külön lakni, magamnak beosztani a dolgokat, de ez mellett amennyire csak lehet kiélvezem a viszonylag gondtalan gimnazista éveimet.

16/F

2016. aug. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Azt hiszem ismerlek.

2016. aug. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Lány vagyok.

Köszönöm szépen, megpróbálom és megnyugtat, hogy nem vagyok egyedül ezzel. :D

2016. aug. 10. 19:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg olyan a családod, aki szabad teret ad.

De hidd el, utólag sajnálni fogod, hogy kihagytad ezeket az éveket.

2016. aug. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Normális, persze. Az ember mindig felnőtt akar lenni, amikor még gyerek/fiatal. Aztán egyszer tényleg felnőtt lesz és akkor meg legszívesebben gyerek/fiatal lenne újból. :) A pénzkeresés meg a saját magad eltartása nagyon jól hangzó tervek, csak sajnos a mai világban irtó nehéz munkát találni, és a legtöbb munka nem is fizet annyit, amiből el tudnád magad tartani egyedül, vagy szülőkkel vagy albérlő társakkal vagy párral együtt kell megoldani a dolgot. És egyáltalán nem móka amikor már mindent magadnak kell venned, és nem csak a kaját meg a ruhákat, de ilyen apróságokat is, mint a fültisztító pálcika vagy zsírkőoldó, amire az ember fiatalon még nem is gondol, hogy majd egyszer ilyenekre is költenie kell. Aztán majd számolgathatod az utolsó forintjaidat is, hogy kijössz-e hó végén... és be tudod-e fizetni a csekkeket vagy sem. Jut-e kajára vagy sem. Egyáltalán nem olyan jó dolog felnőttnek lenni. Folyamatos létbizonytalansággal és stresszel jár. Élvezd ki, amíg csak suliba kell járnod és semmi más dolgod nincs! Később vissza fogod sírni ezeket az éveket!
2016. aug. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Miből gondolod, hogy ismersz? Csak annyit irj le, hogy szerinted melyik suliba járok :D

Igaz, hogy ezekbe bele se gondolunk ennyi idősen, hogy mikre kell majd költeni és nehéz megélni, de szerintem ezert is fontos tervezni. Hogy mire oda jut az ember, könnyebben tudja kezelni ezeket.

2016. aug. 10. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!