Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz ha 25 évesen még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha 25 évesen még mindig nem akarok felnőni? 25f

Figyelt kérdés
2014. júl. 4. 22:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ez alatt mit értesz?
2014. júl. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Mit takar ez a dolog?


Amúgy nem, úgy tudom senkinek sem "kötelessége" felnőni.

2014. júl. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
98%
Attól függ. Ha azt jelenti, hogy, nincs munkád és nem vagy képes önállóan elvégezni a napi teendőidet, akkor igen. Ha viszont azt jelenti, hogy nem akarsz egy életunt sörhasú pesszimista emberré válni, aki a sarki kocsmában szid mindenkit csak mert neki rossz az élete, akkor ne is akarj.
2014. júl. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%

3-as nagyon hasznosat írt! :)

Ha minden téren önálló vagy csak tele vagy plüss mackóval, és teljesen lázba jössz a buborék fúvó láttán, és Halász Jutkára nyomod otthon, és a kocsiba mint én akkor szuper vagy.. :DD

:DD

2014. júl. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%

Én se nőttem fel, pedig már 27 éves vagyok.


Ugyan van munkám, fizetésem, saját otthonom (külön élek a szüleimtől) De egyáltalán nem az foglalkoztat hogy mikor lesz gyerekem meg a politika se érdekel túlzottan.


A tűrhetően keresek, és az egészből videojátékokat, biciklialkatrészeket veszek meg síelni járok meg elhülyéskedem, kb mint egy 15 éves akinek hirtelen bankkártyája lett.


Engem csak az bánt, hogyha komoly barátnőm lesz akkor majd elkezdi osztani az észt és sörvedelő fotelfoci huszárt nevel belőlem és/vagy családfőt (rabszolgát).


27/F

2014. júl. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
49%

27-es fiú-nak ne hagyd magad, a Te életed ha valami ostoba tyúk beleakar rondítani, már az elején vedd a jeleket...

A Halász Jutkás vagyok, 33-éves, és szeretnék már gyereket, de csak olyantól, aki úgy szeret ahogy vagyok, nem akar megváltoztatni.. :D

2014. júl. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
egy jó munkám már van fél éve, de nem erre gondoltam, mellette mindig csak a szórakozáson, hülyeségeken jár a fejem, tartós kapcsolatot még nem akarok, ahogy saját lakást sem :)
2014. júl. 4. 22:56
 8/19 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem nincs veled semmi baj :)
2014. júl. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nincs hát, mikor rázd a lompost, 50-évesen mikor az asszony olyan melletted mint egy kihízott bölény, a három kölköd, meg pénzt kunyerál a csajokra... :D

Éld ki magad, hogy később ne fájjon, hogy mit hagyhattál ki.. :)

2014. júl. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

#5


Nem feltétlenül, ne olyan barátnőt válassz. Szerintem a legértelmesebb dolog amire költheti az ember a pénzét az a hobbija vagy bármi ami szórakoztatja, én sosem osztanám az észt a barátomnak, hogy miket vásárol már megint. (Pont nemrég rendeltünk pl. Pokémon tazókat pedig mi is 22-23 évesek vagyunk - ami nem 27 de ennél "felnőttebbek" már nem nagyon leszünk mi sem.)

2014. júl. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!