Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudok megnyílni...

Miért nem tudok megnyílni senki előtt sem?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz ilyennek lenni,évek óta küzdök vele.Nem tudok egyszerűen az emberekkel beszélni mert félek a véleményétől vagy nem is tudom. Ötletek arra hogy hogy lehet ezt lekuzdeni vagy könnyíteni? (L)

2016. aug. 12. 00:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Van (vagy volt :( ) egy ilyen barátom, de ő fiú.

Ne félj mások véleményétől, és érezd, hogy ki az akire számíthatsz. Legyél következetes, kiszámítható, megbízható, és akkor sok minden mást el fognak nézni neked. :)

2016. aug. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Szerintem nem lehet leküzdeni, én próbáltam sokáig, de akkor meg attól éreztem magam rosszul, hogy ez nem is én vagyok, csak megjátszom magam.
2016. aug. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam a korral és tapasztalással (pofára esések sora)rengeteget javult a helyzet. 30 leszek hamarosan és már majdnem letojom mit mondanak vagy gondolnak mások, én én vagyok és vállalom magam! Elég nagy előrelépés ahhoz képest hogy 16 évesen tömegközlekedésre is képtelen voltam.
2016. aug. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!Le lehet küzdeni, csak türelmesnek kell lenned. Félsz a csalódástól, ami érthető és ezért nem mersz nyitni. Ugyanakkor az esetek nagy részében nem lesz belőle csalódás, sok siker is lesz mellette, így érdemes nyitnod.

Ha gondolod mesélj magadról, szívesen meghallgatlak és mivel anonim az oldal talán könnyebben meg is nyílsz.

2016. aug. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!