Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz hogy nem tudok megnyiln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz hogy nem tudok megnyilni senki előtt?

Figyelt kérdés

25/L vagyok és voltmár tőbkapcsolatom rendes fiúkkal. És mindnél ugyanott rontotam el! Mikor valami szeméjeset kérdezte áz ép aktuális barátom mindik hárítottam, nem beszélek az érzeimröl meg hasonló!

Valami baj van velem?



2014. jún. 29. 13:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Légyszi inkább tanulj meg helyesen írni...
2014. jún. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Sulek Péter ***** válasza:
100%
bocsi de nem stimmel valami lehet kiskorodban sérültél meg én is ilyen vagyok nem szeretek az érzéseimről eszélni és hagyjon mindenki békén :) nálam ez alap de én is sok kapcsolatot elrontottam emiatt
2014. jún. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
van bőven! 26/f
2014. jún. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ahj de fáradt vagyok most ehhez. Igen ez alapvetően baj, hisz társas lények vagyunk, egyszerűen vannak dolgok amikkel nem bírunk el egyedül így te sem. Ha elnyomod magadban a fájdalmaid érzéseid az később hatalmas probléma lesz. Én is hasonlóan tettem és talán ez az amit a legjobban bánok, hiszen teljesen megváltoztam tőle és sajna már semmi nem segít. Ha ezt folytatod, akkor hidd el hogy egyedül fogsz maradni. Amúgy sem lenne túl szép dolog valakit úgy "szerelmednek" szólítani hogy nem tudod önmagad oda adni neki teljes mértékben.
2014. jún. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Leütöm a nyelvtannáci énemet, és válaszolok szépen. Pont tegnap gondolkoztam ezen, hogy mire megyek a bizalmatlanságommal (mert én is az vagyok). Arra a következtetésre jutottam, hogy az, aki érdemes arra, hogy megnyíljak neki, úgyis várni fog egy kicsit. Persze nem szabad sokáig húzni. Ne félj, lesz majd valaki, aki mellett te is fel tudsz majd oldódni.
2014. jún. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
De könyörgöm, ha tudod hogy mi a bajod akkor embereld már meg magad és küzd le. Persze, lehet hogy nehéz ezekről beszéled valami miatt, de akkor sem az a megoldás hogy hagyod szétmenni minden párkapcsolatod emiatt. Beszélj az érzelmeidről, nyílj meg. Ha pedig egyedül sehogy nem megy akkor fordulj szakemberhez a szorongásoddal.
2014. jún. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

Eltekintve a csodálatos hejesírásodtól..


Akkor géz ha annak érzed, figyelj pl én is nehezen nyílok meg sőt szinte már egyáltalán. De pl egy párkapcsolatban valóban rossz dolog ha nem osztod meg a pároddal a problémáid.


(tudom.. még mielőtt valaki szóvá tennék hogy LY !)

2014. jún. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ly
2014. jún. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egyszerűen csak későn érő típus vagy...?
2014. jún. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nyílj meg, lépj túl rajta, vetkőzd le, hagyd abba. Tényleg azt képzelik egyesek, hogy ez olyan kibebaszottul könnyű és csak akarat kérdése? Mocskosul nem. Ha depressziós vagy, képtelen vagy magadtól "felemelni a segged" és jól érezni magad. Ha szorongsz, félsz az emberektől, megnyílástól, érzelmektől, nem fogsz magadból "hülyét csinálni" és beszélni a téged nyomasztó dolgokról. HIÁBA LENNE QURVA LOGIKUS DOLOG. Nem megy, és ezt észben kéne tartani, mielőtt felszínes és "segítőkész" tanácsokat osztogatnak egypáran.
2014. jún. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!