Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon rondák a lábujjaim?

Nagyon rondák a lábujjaim?

Figyelt kérdés

Elég furák a lábujjaim,nem is egyforma a két lábfejem

Kisebb koromban egyszer osztálytársaim meglátták és kinevettek,azóta takargatom

A családom csak azt mondja aranyos,már hozzászoktak

Több mint egy éve járunk a barátommal,akinek kicsit lábfétise van,mindig mondja,hogy milyen szép a combon,a lábam többi része,a lábujjaimat még nem látta zokni nélkül

Ha nála fürdök gyorsan belebújok egy zokniba,nyáron is,így nem látja

Engem zavar ahogy kinéz,nem is merek strandra menni vele,mert ott biztosan látná

Múltkor leakarta venni a zoknimat és nem értette miért ellenkezek ilyen hevesen

Tudom,hogy ettől nem szakítana velem,akármennyire is lábfétise van,mert nagyon szeretjük egymást és nem egy testrészen múlnak a dolgok

De valamiért mégis gátlásos vagyok miatta

Hogyan mondjam el/mutassam meg neki?

[link]



2016. aug. 12. 01:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az előttem szólók mindent leírtak már és igazuk van. Viseld természetesen, had imádja a lábaidat, neked is tetszeni fog, meglátod.
2016. aug. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Kicsit egyedi lábad van, de lehet, hogy pont emiatt fogsz jobban tetszeni neki. Széles a lábfej, ami nem baj, a lábujjak állása meg olyan, amilyen: ezen nem tudsz változtatni. Ápold, ahogy eddig és nem lesz gond vele.
2016. aug. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Egy éve jártok, lábfétise van és még nem látott mezítláb? :D Amiket ezen az oldalon olvasok, olyat sehol máshol <3 :D Amúgy nem olyan vészes a lábad :) Max nem fog neki imponálni meg nem fogja izgatni. Nekem is lábfétisem van, és őszintén szólva nem mozgat meg a lábad kicsit sem. De neem is csúnya, félreértés ne essék nem azt mondom. Nem csúnya, nem fujj, csak nem izgat :)
2016. aug. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Szerintem vicces és cuki, egyedi a lábad. A körömágy tisztaságára érdemes lehet figyelni. És a talpadról is van kép? (Én tudnálak így szeretni, ha amúgy is szeretnélek.)
2016. szept. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát mint l.fétises megmondom az öszintét nem szépek.Ettől még lehet szeretni egy embert, nekem is van és az én b.nőmnek se a "legjobbak" egy fétises számára, ettől függetlenül imádom őt. Nem lehet mindenkinek a fétisesek számára szép lába.
2016. szept. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!