Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan növeljem az önbizalmam?

Hogyan növeljem az önbizalmam?

Figyelt kérdés
Az önbizalmam a béka s*gge alatt van. Soha nem volt nagy, mert mindig egy kövér, antiszociális senki voltam. Mindenki nevet rajtam és utál :( Barátaim sose voltak és sose lesznek ha így folytatom. Utálok tanulni, utálok dolgozni, utálok felkelni, egyszóval UTÁLOK ÉLNI! Soha semmi nem jött össze és érzem, nem is fog. Soha nem támogatott a családom és mindig kihasználtak és ez a kishúgom megszületése óta csak rosszabb lett. Senki nem figyel rám és mindenki azt kívánja, bárcsak meghalnék! Elegem van ebből, legjobb lenne meghalni. Semmi hobbim sincs, ha volt is, csak olyan, amit szüleim akartak. Egész nap alszok és játszok értelmetlen sz*rokkal a gépen. Felkelek, eszek, gépezek, alszok. Ez egy napom. Suliba is ki vagyok közösítve, mindenki elfordul tőlem, ha a közelükbe megyek. Boltba nem merek kimenni, mert ha meglátnak a lányok, kuncognak rajtam és mondják, hogy -ez még él? -nagyon rosszul teszi. 17/f

2016. aug. 12. 15:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ne törődj a bántó válaszolókkal,próbálj meg nem figyelni a pletykákra.Ha sírsz,azt IGENIS jól teszed,megkönnyebbülsz.Azokkkal a szemét g..i beszólogatókkal még ne is törődj.Tudod miért közösítenek ki?Mert irigyek rád,csak az irigyek mondanak/tesznek rosszat a másikkal.Nekem is szoktak ilyen szívtelen állatok válaszolni,de ők nem számítanak.
2016. aug. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
"Mert irigyek rád,csak az irigyek mondanak/tesznek rosszat a másikkal.Nekem is szoktak ilyen szívtelen állatok válaszolni,de ők nem számítanak." Mondogasd csak ezt magadnak, ha ettől jobban érzed magadat.
2016. aug. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!