Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem se léteznek...

Csak szerintem se léteznek manapság sportemberek?

Figyelt kérdés

Azt aláírom hogy aki olimpiai szinten van az biztos jó sportember (bár már ott se mindenki) de az alatt, főleg a gyerekben már nincs meg.

Régen a sportolókat tiszteletre méltó, becsületes emberként jegyezték meg, most meg már viselkedésre nem külömböznek az átlagembertől, sőt! Általában ők a nyagymenők, akik csesztetnek másokat.



2016. aug. 16. 08:30
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
A viselkedésük alapján sajnos az emberiség szennye ez a réteg és erről csak ők tehetnek. Ha beköltöznél egy olimpiai faluba csak lesnél milyen züllés van ott.
2016. aug. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Itt inkább olyanokról beszélek akik 5-10 éve űznek valamit, és eredményesek.
2016. aug. 16. 08:55
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
Teljes mértékben egyetértek! Ma csak nagyon kevés sportemberre lehet felnézni, mert a többség azt hiszi, hogy ők a nagymenők. Tesóm személyesen ismer egy olimpiai bajnokot, aki ráadásul egyetemista. Már én is találkoztam vele és nagyon beképzelt...Akkora az arca, hogy egy utasszállító repülőgép leszállhatna rajta!
2016. aug. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

én is ismerek egy lányt aki most kint van az olimpián és rengeteg neves versenyt nyert már meg(pl európa bajnok a sportjában)

nagyon visszafogott, nem szokott dicsekedni.nagyon szerény, nincs elszállva magától. szóval vannak ilyenek is.

2016. aug. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem általánosban voltak sportoló osztálytársaim. Ők normálisak és jó tanulók voltak.


Pár éve elkezdtem egy sportegyesületnél takarítani. Ami ott van, az botrány. Tényleg nincsenek rá szavak. Ezek főleg focisták.


Egyik rendezvényem amerikai focisok voltak, a srácok a műanyag poharat és pet palackokat szanaszét dobálták a pályán, amikor össze akartam szedni, akkor meg majdnem eltiportak. Olyan is volt, hogy tele sz*rják a vécét és nem húzzák le maguk után, vagy sz*rral körbekenik a vécécsészét.

A boxosok és a birkózók, de ámblokk a többi sportág rendezvényei sokkal kulturáltabb.

2016. aug. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Régen is az élsportolók többsége nagyképű, gátlástalan tahó kell, mert a sikerhez az kell, hogy úgy érezze, nincsenek korlátai. Csak mostanában többet foglalkozik velük a média. A legtöbb nem ilyen embert már utanpótlas korban kiközösítik. Az a kevés visszafogott ember azért marad meg, mert ők olyan típusok, akikről lepattan a szívatás.
2016. aug. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem ha valaki elég ügyes ahhoz, hogy Olimpián induljon. Akkor az nyugodtan lehet nagyképű.


Mire vághat fel az ember, ha nem arra, hogy a világ legjobbjaival küzdhet meg?

2016. aug. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én inkàbb gyerekekre értettem.

És arra semmi nem jogosít fel hogy verd a tàrsaid!

2016. aug. 16. 19:31
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen 7-es, lehetsz rá büszke, azzal nincs gond. De a siker hol jogosít fel arra, hogy tapló legyél??


(Nem ismerek sportolókat személyesen, tehát vélemênyem sincs róluk, ezért most csak erre a hozzászólásra reagáltam.)

2016. nov. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!