Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez extrém introvertáltság lenne?

Ez extrém introvertáltság lenne?

Figyelt kérdés

Próbálom megérteni az egyik haveromat. Hogyha egy 1-10-es skálán kéne értékelni magamat, ahol 1 a nagyon extrovertált és 10 a nagyon introvertált, akkor olyan 3-7 közötti intervallumban mozgok. Lehet, hogy pont ezért, de nem tudom megérteni a haveromat.


Állandóan programot szervez magának, hogy egy napot se kelljen egyedül töltenie otthon magával és/vagy a szüleivel, testvérével. Nagyon úgy tűnik, hogy nem azért keres fel másokat, mert kíváncsi lenne rájuk, hanem azért, hogy ne legyen egyedül. Pár hete elhívott valahova és nekem éppen dolgom volt, erre ki volt akadva, hogy akkor mást kell keresnie arra a napra...Nem beteges ez, hogy valaki nem tud meglenni egyedül?:D Nekem kicsit nem tűnik normális dolognak ez, de lehet, hogy tévedek, ezért inkább megkérdezlek titeket, hogy szerintetek ez így rendjén van?


Meg még egy olyan kérdés, hogy szerintetek mi lehet az oka annak, hogyha valaki nagyon rá van szorulva mások társaságára, illetve annak, hogyha valakinek nincsen szüksége mások társaságára?


2016. aug. 16. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Az introvertált ember az, aki magába zárkózik. Nekem a szövegedből nem tűnik a haverod introvertáltnak, de kövezzen meg bárki, ha tévedek.
2016. aug. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kevered az extrovertalt es az introvertalt jelenteset :)


Volt egy ilyen baratnom aki keptelen volt 1 oraig egyedul lenni, minden perceben kellett hogy valaki tarsasagaban legyen. Altalaban azert mert iszonyuan aggodnak mindenfelen es ha nem terelik el folyamatosan a gondolataikat valamivel akkor nem birjak elviselni magukat.


Az extrovertalt / introvertaltsaghoz nincs koze.

2016. aug. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Utólag már nekem is leesett, hogy felcseréltem a két szót, de reméltem le fog esni a szövegből :D Szóval jah, cseréljétek meg ti is az introvertáltat az extrovertálttal és úgy válaszoljatok a kérdésre :D
2016. aug. 16. 16:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel baj, minden normális ember ilyen, ha unatkozik.
2016. aug. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!