Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak! Ti is szoktatok...

Férfiak! Ti is szoktatok ilyen állapotba kerülni autószereléskor?


2016. aug. 18. 17:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%

A videót nem néztem meg, de a kulcs szavava kból ítélve örjöng.

Én autószerelő vagyok, alapból nyugodt ember, de már velem is előfordult, hogy szerszámokat dobáltam, belerugtam abbam ami a lábam előtt volt,üvöltöttem és ököllel ütöttem a falat. Ez egy olyan esetnél volt, amikor 8 csavarból 8 be volt rohadva és mindegyik beletört a motorblokkba.

Egy másik esetben pedig a flexet dobtam át a szomszédba, mert belevágtam vele a kezembe.

De ez mind semmi az előző fönökömhöz képest. Ő idegösszeroppanást kapott és a szemünk láttára rombolta le a műhelyt. A 400 kilós esztergagépet is leborította, vagy egy milliós kárt csinált.

2016. aug. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
53%
Nem szoktam autót szerelni, irodában dolgozom selyemingen és nyakkendőben, még a számítógép billentyűzetét is naponta többször lemosom erre való tisztítószerrel nehogy valami minimális szennyeződéssel is érintkezésbe kerüljek. A munkásikkal nem érintkezek, a titkárnővel üzenem meg az utasításaimat, még elkapnám a leprát valamelyiktől... Undorodom a piszkos munkáktól, otthon is az asszony fúr meg farag mert én nem veszek a kezembe szerszámot, még kisebesedne tőle a finom és bársonyos bőröm! Hahaha! :-D :-D
2016. aug. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
56%

2#

Ezt most poénnak szántad, vagy ez komoly?

2016. aug. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
71%
Dehogy is, poénnak, mert tudtam, hogy ugrani fogsz rá! :-D
2016. aug. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%
Az igaz, hogy most irodában dolgozom, de előtte voltam villanyszerelő évekig, régebben meg még sietett is zsákoltam építkezésen. De takarítottam is munkások után hajóépítésen, úgyhogy semmi bajom nincs az ilyesmivel. Az meg, hogy irodába kerültem annak kösz, hogy tanultam és hozzá erőszakos voltam. Titkárnőm meg feleségem sajnos nincs, sőt, volt, hogy az iridafestésben is segítettem. Semmi bajom nincs a munkásokkak, a legtöbb jófej, bírom mindegyiket.
2016. aug. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
69%
#2 az a gond, hogy ismerek olyan embert aki így él, és így is gondolkodik...
2016. aug. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%
Bár nem vagyok férfi, de elég választékosan szoktam káromkodni, ennyiben kimerül az őrjöngésem.
2016. aug. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
75%
D::DD:D:D:D:D hatalmas amúgy igen.
2016. szept. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
59%
# 2/8 huu , de utálom az ilyen kis b**kat már bocsánat.
2016. szept. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
93%

Vannak autótípusok, amik előhozzák az állatot az emberből, de én sosem szoktam idegeskedni. Az nem old meg semmit.

Ma egy peugeot dízellel szívtam, elraktam a vezérlését, és csak pörgette az önindító, mint az őrült. Pedig jelre van rakva minden. Adagoló nyomja az anyagot, mégsem indul.

Franciák csodákra képesek.

De jellemzően sok nagyobb autógyártó direkt félrevezetik a szerelőket, hogy igenis a márkaszervizek tudják csak javítani. Szemét dolog ez.

Mindezt úgy, hogy lejön a bőr az ember kezéről, fejedre folyik az olaj, 569856x bevered a fejed egy éles fémdarabba, és 75734857x beleejtesz az aknába csavart, szerszámot, stb...

2016. szept. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!