Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak! Ti is szoktatok...

Férfiak! Ti is szoktatok ilyen állapotba kerülni autószereléskor?


2016. aug. 18. 17:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem a számítógépek és a programok tudnak felidegesíteni. A szerelgetés inkább megnyugtat és leköt. Esetleg akkor dühödök be ha megsérül a kezem de akkor nagyon.
2016. okt. 6. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Én egy nagyon türelmes és toleráns ember, és mellé autószerelő vagyok. Mégis sikeresen megtapasztaltam én is, milyen állattá válni munka közben. Olyan káromkodás-képző szakma ez, mi csupa "bölcsességre" tanít. Mondjuk ezt befolyásolja a javítandó autó is. Én pl. német autókon utálok dolgozni. Már a látványuk is idegesít.
2016. dec. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
90%

#10 vagyok, kár általánosítani ország szerint, néha én is hajlamos voltam rá, még a legkinyírhatatlanabb, legmasszívabb gépeket is képesek elrontani kontár "szerelők"

Nekem inkább az újabb autókkal van bajom, amin van 300 hajtott egység(klíma, szervók, 5 veztengely, stb...) és ha már nem jobbra, hanem balra hajlik 2mm-t egy kábelköteg, akkor leég az egész autó, mert beleért a hajtásba valami.

2017. jan. 4. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
69%
nem tudok autotszerelni, sot meg vezetni se.
2017. jan. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
85%
frusztráló helyzetekben rendszeresen verem szét ami kezembe kerül :D
2017. jan. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
45%

Kétféle munkás van, az egyik őrjöngős, masik nem.az urobbi viszi is valamire csak mindenki a maga szintjén.

Nálunk az egész városban ezer hegesztő közül egy tud hegesztenu.csopvez lett netto fel milláért.soha nem őrjöng.

2017. márc. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=kqBO9awXEs0


Számomra ő az örök kedvenc. Bár én nem őrjöngök és csapkolódok, de cserébe elkezdem érezni a vérnyomásomat, na és akkor van az, hogy abba kell hagyni, mielőtt agyvérzést kapnék.

2017. ápr. 12. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
53%
Nem mert nincs autóm. :D
2017. ápr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Suzukim van, egyszerűen semmit nem kell rajta csinálni, mindig működik. :D Jó, ez azért így túlzás. Mindig vannak kisebb-nagyobb dolgok amik nem úgy működnek, ahogy kellene. Szeretek szerelni így még ha nem kell, akkor is szerelek. Ritkán szoktam ilyen helyzetbe kerülni szereléskor, sokkal gyakrabban vezetés közben a forgalom miatt. Amikor hazafelé megyek, akkor többnyire nyugodtan végigállom a sort, de mikor még lenne dolgom, eldurran az agyam. A sok tesze-tosza, béna, lassú sofőr az idegeimre megy, ennek pedig olykor nyomdafestéket nem tűrő szavakkal hangot adok az autóban. Az eldurran a Ladát szerelő agya sokkal jobb példa lenne erre.
2017. nov. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem szoktam autót szerelni. De munka közben néha nekem is eldurran az agyam, hegesztő vagyok és kezdő létemre nagyon jó géppel dolgozhatok.. egy negatívum van. A huzal minősége :D régebben jobb huzalt használtunk de most beszereztek 2 tonna szutykot és még az ultrahangos varratokat is azzal kell csinálnunk. Köpköd, beakad, szorul, lejön a bevonat röla. Nem, nem a géppel vagy a huzalelőtolóval van baj, mindent próbáltunk már és sehogy se jó :D mindenki panaszkodik rá de hát ez van ezzel kell hegeszteni. Másik az a vezetés, akkor is szoktam káromkodni. Pl ma amikor a településen kívül a munkások az út közepén bicikliztek. Vagy egyenes szakaszon totyog valaki 60al pedig az út nem olyan tré, ha az én kis marutim bírja akkor más kocsi is túléli ha kicsit gyorsabban megy.
2018. jan. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!