Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az edzom szerintem pedofil...

Az edzom szerintem pedofil mit tegyek? Előre is koszonom a valaszaitokat😊

Figyelt kérdés

14éves vagyok,focizok lassan mar egy eve..es az edzom olyanokat ir h hiànyzok neki meg h kiprobalna a 69et velem..meg mondta is h kavarna velem es h csinos vagyok es jo no lesz belolem..

A segítségeteket szeretnem kerni hogy mi tévő legyek,lehet h csak en latom pedofilnak?


2016. aug. 20. 14:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a szüleidnek, ők pedig beszélni fognak az igazgatóval és kapsz egy új, normális edzőt :)
2016. aug. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Beszelj a szuleiddel!
2016. aug. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nemcsak pedofil, hanem böszme is, ha ezeket írásban küldözgeti neked. A 69 pl. elég egyértelmű utalás.

Mutasd meg a szüleidnek az üzeneteket, bár a szmájlit nem igazán tudom értelmezni a kérdésed végén. Netán tetszik neked, hogy egy (feltehetően) bőven apád-korabeli pasi ki akar kezdeni veled?

2016. aug. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Ezt nem pedofilnak nevezik, de erkölcsileg mindenképp helytelen, úgyhogy szólj a szüleidnek!
2016. aug. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha lehet szakits meg minden kapcsolatot ezzel az edzovel es menj at egy masikhoz. Kerd mindezekben a szuleid segitseget es avatsd be oket a problemaba. Lehetoleg szolj a tarsaidnak is, hogy nem ez a legmegfelelobb edzo, es inkabb mashoz kene jarjatok.
2016. aug. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A pedofil nem a korkülönbség miatt pedofil, hanem mert nemileg éretlen - nincs cici, szőrzet, 7-8 éves forma - gyerekekhez vonzódik.


Ettől még perverz, amit az edző tesz, szólj a szüleidnek vagy egy felnőttnek, akiben megbízol.

2016. aug. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy nem tudom hogy,hogy mondjam el ezt a szuleimnek😁

Ez iskolan kivuli edzes,nincs semmi koze sajna a sulihoz..

Nem azert tettem oda smilyet mert tetszik ha nem gondoltam jofejsegbol oda teszem😊Ês nagyon szepen koszonom az eddigi valaszokat☺

2016. aug. 20. 15:17
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, hogy sulin belüli vagy kívüli edzés. Így mondd el a szüleidnek, ahogy leírtad, és mutasd meg az üzeneteket. Majd apád beszél vele, bizakodjunk, hogy csak beszél, és nem rögtön a pofáját veri be.
2016. aug. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Rendben, beszelek majd ma a szuleimmel😊es koszonom a segitsegeteket😊😊
2016. aug. 20. 15:30
 10/13 anonim ***** válasza:
Mutasd meg édesapádnak az üzeneteket, tuti nem lesz többé esélye ilyeneket irkálni!
2016. aug. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!