Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mi volt életetek...

Nektek mi volt életetek legmegalázóbb élménye?

Figyelt kérdés

Ha szégyellitek kiirni, vagy féltek, hogy felismer valaki, akár privátban is leirhatjátok, kiváncsi vagyok :)

Nekem a legmegalázóbb talán az volt, amikor az egyik barátnőm megkérdezte, tudom-e, miről szoktak beszélgetni az egyik facebook csoportban a többiek. Ugyanis az osztálynak két csoportja van, az egyikben az ofő is benne van, a másikban meg csak a diákok. Viszont az utóbbiból engem kitöröltek. És mondtam barátnőmnek is, hogy nem tudom, mivel kiraktak onnan, miért, miről?

Erre megmutatta a telefonján, hogy vannak, akik tesi órán sose tesiznek, hanem mindig kiülnek a padra és amikor nem figyelek, engem fényképeznek, aztán a képeket feltöltik a csoportba és kibeszélnek, hogy hogy nézek már ki, meg ha pl. terpeszteni kell, mert azt mondja a tanár, akkor az olyan képekhez olyanokat irnak, hogy úgy nézek ki, mint aki szül, meg utána az a téma, hogy mennyire sajnálják a jövendőbeli gyerekemet, biztos az is ilyen genetikai selejt lesz, mint én, meg hogy szoptatás után olyanok lesznek a mellbimbóim, mint egy parizer, stb.. Én csak ezeket láttam, de ennyi épp elég is volt. És a leggázabb, hogy minden ember venne van rajtam kivül abban a csoportban és mindenki látja azokat a képeket és lájkolja őket, meg hozzá is szól talán, még azok is, akikről eddig azt hittem, jóba vagyok velük..Viszont az osztályfőnöknek nem mertem elmondani ezt, mert egyrészt barátnőmet, aki legalább megmutatta ezeket, kiutálnák a többiek, amiért elmondta nekem. Ugyanis csak ő barátkozik velem, szóval elég egyértelmű lenne, hogy kitől tudtam meg..Másrészt mert eddig is hót szánalmas voltam mindenki szemében, csak rontanék a helyzeten, ha feljelentgetném őket és ekkora felhajtást csinálnék egy olyan dologból, ami nekik "csak poén"..Meg én amúgy se látom magam olyan rondának, szóval ha ők azt gondolják rólam, hogy egy genetikai selejt vagyok, akkor azt gondolják, az osztálytársaimon kivül midenki kedvel, aki csak ismer..

Nektek vannak hasonlóan gáz sztoriaitok?


2016. aug. 21. 03:53
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Utolsó, ez tényleg elég megalázó lehetett :s Nem tudom, hogy birtad ki hazáig, hogy ne sird el magad, nekem ha ilyeneket mondanak a szemembe, két másodperc se kell és patakokban ömlik a szememből a könny :(

2016. aug. 21. 15:20
 12/12 anonim ***** válasza:
Egyesével kéne jól agyonütni baseball ütővel az osztálytársaidat.. egy életre tanulnának belőle. Persze a törvényeket tekintve nem ez a legbölcsebb megoldás. A feljelentéssel meg semmire se mennél valószínűleg és még kínos is lenne utána az, hogy csak színészkedésből jó pofiznának veled az osztálytársaid vagy épp ellenkezőleg ugyanúgy ki lennél közösítve. Egy iskola váltáson mindenképp elgondolkodnék. Annak az orvosnak meg kívánom, hogy akkor legyen élet-halál között, amikor pont nincs vér számára. Adnék neki egy darab szalonnát a homlokára.
2016. aug. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!