Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, hogy ne érdekel...

Mit csináljak, hogy ne érdekeljen a károgók véleménye?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon foglalkoztat,hogy mit gondolnak mások rólam,ha kibeszélnek,vagy mit mondanak..

hogy lehetne ezt a tulajdonságot megszüntetni?


2016. aug. 21. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk,bár tudnám. 19/L
2016. aug. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb, ha ebből beveszel napi egyet :D


[link]

2016. aug. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ez sajnos nem megy az egyik napról a másikra. Én azt tapasztaltam, hogy az ember akkor tudja semmibe venni mások véleményét ha megtanulja szeretni magát és eléri a céljait. Lehet ez így bután hangzik, de a fogyókúrát tudnám példaként említeni. Aki túl súlyos az nagy ruhákat hord, minden módon próbálja eltakarni magát. Aztán amikor sikerül fogynia egyre kevésbé foglalkozik azzal amit mások gondolnak, mert elkezdi szeretni magát azért, amit elért. :)
2016. aug. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
54%

Fogadd el saját magad és légy magabiztos!... Persze könnyű ezt mondani, de én is végigjártam ezt

Off: Ahányszor egy társaság mellett sétáltam az utcán mindig bebeszéltem magamnak, hogy rajtam nevetnek/ rólam beszélnek, és még sorolhatnám...

De aztán szépen lassan rájöttem, hogy miért is nevetnének ki stb. (Persze okot mindig találtam)

Ezért elkezdtem keresni, hogy: Mi az, amit elfojtok magamban? Mi az, amin változtatni akarok?

Elég sovány voltam, önbizalmam nuku, amit amúgy megtudtam csinálni elrontottam mert mindig az járt a fejemben, hogy mit gondolnak rólam és nem tudtam arra koncentrálni, amit csináltam...

Változás: Elkezdtem edzeni (street workout) nem kondiba, mert gáznak tartottam, hogy csont soványan belépek oda. Így csak én voltam és a gyakorlat, semmi más. Miután már egész látványos dolgok is mentek elkezdett nőni az önbizalmam, nem érdekelt ki néz és mit gondol miközben csinálom, én akkor is csinálom. Ez lett a gondolatmenetem, szóval nekem ez a változás kellett, NEKED MI KELL?( Erre nem egyből jössz rá, egy-két napig rágódhatsz rajt)

Szóval a lényeg az,hogy így egy év után már boldog vagyok, nem szorongok, kb. olyannak érzem az életem, mint az amcsi filmek végén a Happy end jelenetek (mikor a főhősnek szinte minden összejött és így boldog) :D

Tanulság: Ezt nem tudod magadból kitörölni/megszüntetni, vagyunk akik vagyunk, de változni lehet, és bár nem egy hónap alatt jön össze, de ne törj meg! :)

Tudom ez eléggé hegyibeszédnek tűnik, hogy "húú, ez a nyomi most komoly az életről pofázik?" . De tudom min mész keresztül, mert ismerős helyzet. Remélem segítettem valamit. :)

2016. aug. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Talán meg lehet szüntetni, de igazán nem érdemes, végülis ez hozzátartozik a személyiségedhez.

Gondolj arra, amit nagyon sokan mondanak:

Hogy senkit nem érdekel az, hogy hogyan vagy felöltözve, az utcán mindenki megy a dolgára, senkit nem érdekel, hogy épp te mit csinálsz, talán megnéznek, de azonnal el is felejtenek. Emiatt nem kell aggódnod, sokan élték már meg ezt. És nem is kell foglalkoznod azzal, mit gondolnak mások, ha épp kibeszélnek, akkor, az bár nem esik jól senkinek, tudom, de ez csak őket teszi szánalmassá, mert ha van valakinek véleménye a másikról, főleg ha rossz, akkor azt mondja az illető szemébe! Nemde? De.

Csak azt tudom mondani, hogy próbálj kevésbé figyelni az olyan zavaró dolgokra, mint, hogy épp röhögcsélnek mögötted. (Az esetek kb 99%-ban nem is rajtad röhögnek :))

2016. aug. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2016. szept. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!