Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszi magát sok szép...

Miért hiszi magát sok szép lány csúnyának?

Figyelt kérdés

2016. aug. 23. 13:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Én inkább az ellenkezőjét tapasztalom.
2016. aug. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Azért, hogy utána azt hallgassák, hogy "dehogy vagy csúnya, te szép vagy, szuper vagy, csodanő" és hasonló bókokat. A kis részük pedig egyszerűen önképzavaros.
2016. aug. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

önbizalom hiányosak...

meg sokakat piszkálnak a társaik és ebből alakul ki az egész tévképzetük...


23F

2016. aug. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%

"Miért hiszi magát sok szép lány csúnyának?"


Ha tényleg csúnyának hinnék magukat, akkor nem utasítanak el az átlagos kinézetű férfiakat. De megteszik.

2016. aug. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Mert túl nagyon az elvárások, mindenki fotosoppolt topmodellekhez méri magát. Ezt egyébként pasiknál is megfigyeltem. 10 pontos pasikkal jötte össze úgy, hogy én alig mertem rájuk nézni, ők meg, mint kiderült, egyáltalán nem tartották magukat jó pasinak.
2016. aug. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Hogy azt hallgassák, hogy milyen szépek. Az egyik volt osztálytársam is ilyen volt. Olyan vékony, mint a ropi, de folyton hangoztatta, hogy kövér, és beismerte, hogy azért, mert jól esik hallania, hogy milyen jó az alakja.
2016. aug. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Ez olyan, mint amikor a vizsga előtt sírnak, hogy nem tanultak semmit, aztán csodák csodájára 5-öst kapnak a stréberek.
2016. aug. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Biztos ilyen is van, mint amit írtok, de nem minden esetben. Én már 32 éves vagyok, talán megbocsátható ha nosztalgiázok. Fiatal koromban nagyon szép lány voltam. Az akkori képeken egy bonba csaj van. De én rondának éreztem magamat és rettenetesen kövérnek az 52 kilómmal. Nem megjátszottam és nem azért mondtam, hogy dicsérgessenek, sőt, soha nem mondtam, hátha mások nem veszik észre, hogy milyen ronda és kövér vagyok :)

Borzasztó, hogy mibe hajszolja a világ a mai fiatalokat.

2016. aug. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Természetesen bomba az, elgépeltem :)
2016. aug. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én is úgy voltam vele, mint a #8-as válaszoló. Most meg visszanézem a képeket, és azon sírok, hogy milyen szép és vékony voltam, hogy láthattam ezt kövérnek. Most bezzeg.. most sem vagyok kövér, de sokszor annak látom magamat, hiába mondják rám, hogy milyen jó nő vagyok. Mert most meg a 18 éves alakomat keresem magamban, de a tükör mást mutat.

Amúgy nekem is van egy ismerősöm, olyan alakkal, hogy el sem hinnétek, és folyton kérdezgette tini korunkban, hogy "kövér vagyok szerinted?"

Annyira az agyamra ment, mert nyilvánvaló volt, hogy tudatában van, hogy jó nő, és csak dicséretet akart kicsikarni. Szóval egyszer az lett a válaszom, hogy igen, kövér vagy. Úgy megbántódott, hogy többé nem kérdezte. 31N

2016. aug. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!