Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszi magát sok szép...

Miért hiszi magát sok szép lány csúnyának?

Figyelt kérdés

2016. aug. 23. 13:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan nő, aki elégedett a kinézetével? Még nem ismertem olyat. Ha vékony volt, akkor kicsinek tartotta a mellét. Ha volt melle, akkor úgy gondolta hogy lógnak. Ha kerek volt a feneke, akkor aránytalannak gondolta, ha kicsi, akkor deszkának. Ha minden rendben volt akkor az arcformáját utálta, a haja mennyiségét/vastagságát, esetleg a lábformáját. Szinte már mániákusan szeretnek panaszkodni a nemlétező hibáikról, ezzel persze őrületbe kergetve a környezetüket és a párjukat. Úgy szeretlek ahogy vagy, különben nem veled járok! Fogd fel! Én mindig azt mondom egy ilyen nőnek, hogy ha valamivel elégedetlen magán, akkor változtasson, de nekem ne óbégasson minden egyes nap, vagy sorolhatja a képzelt hibáit az új pasijának. Az értelmesebbje azért felfogja a dolgot.
2016. aug. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Miért hiszi magát sok nagyon ronda + elhízott nő 10/10 szuper,szexi,atyaúristennek?
2016. aug. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mikor magadat nézed a tükörben minden apró hiba nagyobbnak tűnik. Fiúként mondom.
2016. aug. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom az miatt érzed ezt, mert sokat mondogatják, hogy csúnyák. Ez egy hazugság, ők sem gondolják komolyan, csak hallgatni akarják, hogy bókolsz nekik, meg növeled az egójukat. Nem szabad ennek bedőlni, mert csak tesztelik, hogy mennyire tudnak irányítani.
2016. aug. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Álszenteskednek, hogy a férfiak megerősítsék a szépségét.
2016. aug. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!