Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van arra valami mérce, ami...

Van arra valami mérce, ami alapján belehetne azonositani külsőre, melyik csaj mennyit fogyaszt?

Figyelt kérdés
anyagiasságra értem. Ami meg könnyitené a pár keresést.
2016. aug. 25. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Miii? Úgy érted, mennyit kellene költened miatta?

Nyilván, ha látok egy visszafogottan öltözködő lányt, meg egy csillivilli cicababának kinéző csajt, azt gondolom, hogy az utóbbi.

De mérce? Nem is tudom, hogy érted.

2016. aug. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Árcimkét rájuk nem akarsz?
2016. aug. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj sok olyan jol kinéző lány van akiről az jön le biztos nem fillérekből él el havonta
2016. aug. 25. 13:48
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt akaraja a lány, hogy jól nézzen ki, akkor költeni kell magára. De ez nem azt jelenti, hogy neked kell eltartani.Az okey, hogy néha-néha veszel neki valamit, de akárhogy ribizlizik a mai lányokat- márpedig a többsége nem az- nem azért vannak vkivel hogy az eltartsa őket.

Az is okey még, hogy néha vesznek nekik vmi drágább ajándékot, attól senki nem lesz pénzéhes kurv.

Meg szerintem előtte nőjj fel, hogyha így akarod ,,beazonosítani" a lányokat.

2016. aug. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én pont nemrég gondolkoztam el azon, hogy soha nem fizethetek egy pasinak egy vacsorát, mint ő nekem, mert összemegy a farka?
2016. aug. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!