Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 23 évesen nem tudom, merre...

23 évesen nem tudom, merre tovább. Volt már valaki így?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, és csak egy érettségim van. Nem tudom, merre induljak el az életben, mert csak olyan foglalkozások érdekelnek, amikre nincs kereslet vagy kevés a fizetés . Érdekel a kertészet, de az is időjárásfüggő meló, és érdekel a tájépítészet is, ami szintén nem egy keresett foglalkozás. Viszont nincs nagyon más, amiben el tudnám képzelni magam.

Egy dolgot tudok, hogy külföldre szeretnék menni, de előtte szakmát vagy diplomát szeretnék itthon szerezni, mielőtt elindulok.

Van itt olyan, aki 23 éves kora körül szintén nem tudja, merrefele induljon el ?


2016. aug. 27. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 23 vagyok, mesterszakos, de most én is megrekedtem. Vagy elvégzek egy szakirányú továbbképzést, vagy dolgozom, vagy doktorira megyek... És a pénz itt is kérdés.
2016. aug. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én 28 évesen se tudom, hogy merre, vagy hogy merre kellett volna.


sodródom az árral azt kész, többet úgyse tehetek.

2016. aug. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 20 évesen vagyok így... 6 év pokoli középsuli után úgy kiégtem azegész életbe, hogy azt el sem lehet mondani...

Jó retek helyen kezdtem el dolgozni, és nagyon sokáig ki sem léphetek majd, mert akkor vissza kell majd fizetni a sulit ahova menni fogok 6 hónapra...

Szóval 23 leszek és ugyanott fogok tartani.

2016. aug. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 27 vagyok. 23 éves koromig tanultam, most se tudom merre induljak el, csak a bibi az hogy telnek az évek ahogy "toporgok", tehát tudom hogy cselekedni kéne, sőt mindenkinek azt ajánlom minél hamarabb cselekedjen mert rohadt sz.r a toporgás, sajna tapasztalatból írom :(
2016. aug. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

dettó

27 vagyok,érettségim van csak.

kb 2 éve foglalkoztat a továbbtanulás gondolata,de fogalmam nincs mit. de nem aggódok.még van 50 évem.eddig is elvoltam valahogy.

2016. aug. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!