Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az elönyös külső adottságok...

Az elönyös külső adottságok nélkül született embereknek miért nehezebb?

Figyelt kérdés
2016. aug. 27. 15:02
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

csomó szépnek született ember van, aki pusztán emiatt lett gazdag...


nem a tehetség és a kemény munka és önfejelesztés miatt, hanem csak az adottságaik miatt


lásd: utcán felfedezett modell kislányok

2016. aug. 27. 15:30
 12/29 anonim ***** válasza:
90%
Te minden héten kiírod ezt a kérdést, aztán nyafogsz alatta, mint egy kislány. Te nem a külsőd miatt tartassz itt, hanem azért, mert életképtelen vagy
2016. aug. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

a külső előbb volt


életképtelen SZÉP emberek meg nicnsenek

2016. aug. 27. 15:35
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

"életképtelen SZÉP emberek meg nicnsenek"

Ja, hogyne. Öcsém minden ujjára kaphat egy nőt, de ehhez asztmás, kb mindenre allergiás, hallássérült, bacilusfóbiás, régebben undorodott attól hogy emberekhez érjen. Plusz műszaki analfabéta, kb ahoz segítség kell neki, hogy a tévét bedugja a konnektorba, az pedig, hogy felrakjon egy polcot a falra, az megoldhatatlan feladat a számára. Egyszóval életképtelen

2016. aug. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

"életképtelen SZÉP emberek meg nicnsenek"

Az a baj, hogy ezzel a kijelenteséddel teljesen elrontottál mindent... Oké, hogy általánosságba a szép embereknek könnyebb, de hogy már azt bele látni, hogy aki szép annak jó minden... Nevetséges.

Engem mások tartanak szépnek, én csak szimplán átlagosnak látom magam, még sincs senkim, és nem is volt... Pedig már nem tizenéves vagyok.

Valahogy velem egyáltalán nem segítőkészek és megértőek az emberek.

De láss bele a baromságaidat, és élj egy burokba, hogy a szépek élete tökéletes. Környezetembe mindenféle előnyös külső adottságok nélküli embernek van jó élete, sok barátja, meg barátnője, valahogy majdhogynem csak nekem nincs...

Biztos ez egy ilyen bermuda hármoszög féle szarság és itt fordítva működik minden...

2016. aug. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

még az mindenkinek az ALAP feltevése, hogy aki életképtelen az nem szép


mert mindenki azt irta EGYBŐL nekem is, hogy


"nem a külsöd a probléma"


na most akkor a szép külső is lehet probléma?


sajnos a fogalmazás sejteti, hogy a problémás külső csak rossz külső lehet


SAKKMATT

2016. aug. 27. 16:00
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Mivel azon hisztizel, hogy milyen undorítóan ocsmány vagy, ezért nyilvánvaló, hogy szerinted a külsőd a probléme. Ezért írja mindenki, hogy nincs igazad és nem az a problémád. Innentől a gondolatmeneted egy baromság
2016. aug. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
50%

Látom sokan csak azért is meg akarják győzni a kérdezőt, hogy nincs igaza. Úristen, gondolkozzatok már racionálisan! Az "előnyös külső adottságok nélkül született" ember alatt a kérdező feltehetően nem az átlagos barna hajú, 60 kilós csajokat és 180-as átlagos alkatú pasikat érti, hanem azokat, akikkel tényleg elbánt a természet. Senki ne mondja már, hogy egy azonos kompetenciákkal rendelkező molett, beesett szemű lányt (vagy egy 165 centis kopaszodó ürgét) fognak felvenni egy munkahelyre egy mély dekoltázzsal/angyali arccal és dús szőke hajjal rendelkező csinos nő (vagy egy 190 magas sármos, dús barna hajú "Alejandro") ellenében. Márpedig Mo.-n a személyiségi jogokat sárba tiporva a mai napig is fényképes önéletrajzokat követelnek meg (nyugaton ezt szigorúan tiltják). Na kitalálhatjátok, hogy miért van ez a követelmény. Azért, hogy a társaságba jobban passzoljon egy "helyes/barátságos/pofás" férfi kolléga, vagy a leendő marketinges kisasszony érkeztével a főnöknek néha...Khm.

De meg lehet említeni a baráti társaságok kiközösítéseit is, ami miatt az embernek kevesebb kapcsolata lesz. Kevesebb kapcsolat=kisebb protekció=nehézkes karrier=kevés pénz=nehéz élet/rossz közérzet.

Ezt a problémát egyébként a szép emberek nem értik, ők teljesen másként érzékelik a világot.

2016. aug. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Kérdező...ne legyél gyerekes.

Én véleményem: Egy embernek sem könnyű! A szépségnek s a csunyaságnak is MINDIG lesz előnye hátránya!

Te gondolom csak a saját szemszögedből nézed a helyzetet, mint az átlag 90%-a az embereknek.


Képzeld ha nincs külsőd, akkor mással kell érvényesülnöd pl: Érdekes személyiség, jófej,kommunikáció terén színesnek lenni sok témában is. Volt barátnőm se egy modell s igenis érvényesülni tudott! Sőt egyik legnagyobb arc, rengeteg emberrel az oldalán, akik szeretik/imádják.


Nekem lehet könnyebb volt a pasizás, de elárulom a testemre voltak indulva...-.-" amikor megtudták milyen vagyok pl hobbi stb, nemis érdekelte őket, fejükre volt írva. Csak a farkuk célja miatt jófejkedtek.

Művész vagyok, grafika, szobrász, ruhatervező s varró. Őszintén: Manapság kit érdekelnek az ilyenek?

A meleg haveromat kértem meg, hogy ha megyünk valahova s rámszáll valami perverz "legyen a pasim".

Szerinted jó érzés, hogy meg akarnak dugni de közbe egy baba vagy számukra?! Alex haverom sok dologból kihúzott hála neki. (majdnem megerőszakoltak anno, elhiheted nem lett volna jó vége)


Amit eszedbe kell, hogy véss még:

Nem véletlen van az embereknek külön izlésük! Ha egyforma ízléssel rendelkeznénk, akkor csak pár ember lenne az, akik egymáséi lehetnének a többi meg magányosan halna meg.


Valakinek a pocakos medvepasi jön be szőrösen valakinrk pedig a vékony szálkás magas pasi (ahogy nekem is).

Az arckarakterekről nem is beszélve.

Pl Blade and Soul mmo n játszok és sokszor hányok milyen karikat csinálnak...forumon a számomra undorító alatt ott a dícséret (aztán kancsa, nagyseggű - de az a jó nagy mamás stb)

Ez pedig saját karakterem:

[link]

Kicsit összenyomta a képet a feltöltés ><


Egy ember amúgy lehet akármennyire 'szép' ha belül egy felmosó rongynak se menne el...

Ha a külsődön nem is tudsz változtatni, akkor belül kell jobb embernek lenned. Elgondolkodtató nemde?

Hány éves vagy? Tizenévesnek nézlek.

S tanulj meg több ember szemszögéből gondolkodni ne csak egyből.


Nem vagyok egy pláza pic*a, inkább az elegáns egyszerű nő vagyok, mielőtt megszólnál engem is valami módon.

23-N

2016. szept. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Na álljunk meg egy szóra...


állitolag jól nézel ki ---> magas, sportos, kisportolt pasi kell


MILYEN MEGLEPŐ


én meg alacsony vagyok, gyerekfejű, nem is jóképü, keskeny vállú, vézna


nekem EMIATT és csak EMIATT alapból kiesnek a vékony, karcsú lányok, akiknek mondjuk van valami érzékelhető mellük.


Van több ismerősöm, akik jóképünek és jó adottságokkal SZÜLETTEK. Ők akármilyen céltalanok az életben, akármilyen depressziósak, akármekkora hülyeségeket cisnálnak, MINDIG akad a farkukra szép nő. De pl csúnya SOSEM.


És ne mondd, hogy valakinek tetszene egy csúnya nő. Max beérné vele.


Ugyhogy hiába mondod, hogy izlés kérdése, a gagyi senkinek sem kell...a nők izlése a pasik terén pedig igazából csak a JÓPASI katerogián belüli válogatást jelenti.


Mackós pasi? Az is férfias. De a gyerekes kis vézna xararc az egy valamire való kinézetű nőnek sem kell.


És itt még szóba sem jön a BELSŐ...


plusz: UNALMAS érvelés, hogy milyen rossz neked, hogy CSAK dugni akarnak veled.


Mi lenne, ha a kutyának sem kellenél és még a gyik pasikért is meg kéne dolgoznod?


Sajnos képtelen leszel még csak legkisebb mértékben is elképzelni ezt a koncepciót...

2016. szept. 7. 23:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!