Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az elönyös külső adottságok...

Az elönyös külső adottságok nélkül született embereknek miért nehezebb?

Figyelt kérdés
2016. aug. 27. 15:02
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon unalmas érvelés?

Nekünk is unalmas hidd el. De ez nekünk nem csak egy érvelés, hanem az életünk. Mennyi agyafúrt ember van, aki bármire képes... És hidd el a szépek előbb válnak célponttá hogy kihasználják őket, pláne ha naivak is.

2016. szept. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Milyen jó lenne ha fiú létedre nem használnád ennyit a "pasi" szót...

Egyébként vicces, hogy még mindig nem tudod elképzelni, hogy vannak akiknek semmilyen nő nem jut a farkukra, hiába nem rondák...

Szerinted ha valaki szép, de közbe nincs semmi haverja, depressziós és az ismerkedés snem megy neki, annak honnan lesz nője? Ezen gondolkozz el.

Mert én pl. kiváncsi lennék a titokra, amikor nem opció, hogy egyedül menj csajozni...

Pláne ha még nem a farkadra kell nő, hanem az életedbe és a f&rkadra... na az meg még megduplázza a nulla esélyed.

De örülök, hogy magas vagyok, szálkás és kigyúrt, csak egy csaj sem fog random odajönni hozzám ismerkedni, én meg nem merek, pláne hogy alig járok el valahova, mert egyedül hova járjak el, pláne ha nem nagyvárosba élek...

Még mindig csak a külsőben gonodlkodsz b&szod... De a helyen, az éeltkörülményeken, hogy ki mit csinál, és hol, kije van, milyen a mentális állapota...

nem minden jól kinéző ember boldog, barátokkal teli stresszmentes életű... de gondolom ha ezt elképzelnéd megnyílna a fekete lyuk...

2016. szept. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

hallod, te nem tudod elképzelni, hogy egy joképü fiu elmenjen EGYEDÜL csajozni depressziósan, és haverok nélkül?


keveset láttál még akkor...

2016. szept. 8. 19:48
 24/29 anonim ***** válasza:

Te részeg vagy vagy mi? Ki mondta, hogy nem tudom elképzelni? SZÖVEGET ÉRTELMEZNI TUDSZ-E?

Én nem MINDENKIRŐL beszéltem.... Jó isten látom reménytelen vagy.

Első dolog ami neked kéne, megtanulni szöveget értelmezni, és csak utánna a többi!

2016. szept. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
társkeresökön szerintem KOCSIVAL jönne le érted akárhova dögös milfek tömkelege.
2016. szept. 8. 21:06
 26/29 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy csak szerinted :D Bár örülnék neki, ha igazad lenne, csak hát még ebben sincs sajnos :(
2016. szept. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

csak tudod neked csak élni kéne a lehetőségekkel


nekem a lehetőséget is hatalmas munka előteremteni.

2016. szept. 9. 20:42
 28/29 anonim ***** válasza:

Hát igen, lehet, hogy nem tudok élni a lehetőséggel :/

És lehet, hogy te sokkal jobban tudnál... Ez van, különbözőek vagyunk.

Ahogy van aki a családját nem tudja megbecsülni, bezzeg akinek sose volt... Vagy aki tolószékes, és még is annyi egszséges ember szart sem tud kezdeni az életével...

Ez ilyen :/

2016. szept. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

"lásd: utcán felfedezett modell kislányok"

Rohadt nagy tévedésben vagy.

Ez nem úgy működik, hogy felfedeznek az utcán, és onnantól napi két fotóval milliókat keresel.

Évek amíg egyáltalán nemzetközi szintre is jutsz, addig nagyon keveset fizet a szakma, egy-egy rosszabb fotózás és gerincbe törik a karriered.

Maga a munka sem egyszerű, próbáld ki napi 10-12 órában állni a kamera előtt, és mindig a legjobb formádat kell hoznod.

Nem vághatod azt a savanyú pofát mint egész nap a gyárban.

Emellett az életed minden pillanatára hatással van: Nincs magánéleted, figyelned kell az étkezésedre, rengeteget kell mozognod, hogy tartsd a súlyod.

Ez a munka marhára nem egy leányálom, és millióból az egy aki olyan sikeres lesz mint egy Palvin.

2021. szept. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!