Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha a külső megfog belső...

Ha a külső megfog belső megtart mondás igaz, akkor a csúnya embereknek hogyan lesz párjuk?

Figyelt kérdés
2014. jún. 21. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Sehogy,pont ez benne a lényeg... főleg a mai világban,ahol felszínes emberek mindenhol...
2014. jún. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem mindenki dolgozzon meg a maga szerencséjéért. rimánkodás nem nagy meló.
2014. jún. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%

Eszméletlenül unalmas, elcsépelt ez a


"külső megfog, belső megtart" mondás (szerintem gyökérség) és a "felszínes" szó...

2014. jún. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én zúgtam már bele kifejezetten ronda fiúba szép lány létemre, évekig barátok voltunk. lassú víz partot mos:D


26L

2014. jún. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

édes drágaságom, hallottál te már olyanról, hogy minden egyes ember más és más?

tudod ezt azt jelenti hogy az emberek másképp látják egymást, és nem határozták ezt meg sehol hogy kinek mi lehet a szép és mi nem.

2014. jún. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

Olyan, hogy csúnya ember, nem létezik.

Van beteg, vagy deformált, vagy igénytelen vagy ezek tetszés szerinti kombinációja.

Ha ezek közül nem vagy egyik sem, akkor sajnos a fejebdben van a hiba.

2014. jún. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Fényember ***** válasza:
58%
a szépség relatív fogalom! :)..ami neked tetszik nem biztos hogy másnak is..és ugyan ez fordítva...nem tudhatod hogy mondjuk egy szép csaj mit láthat egy csúnya fiúban..vagy egy helyes fiú egy csúnyácskább lányban :)
2014. jún. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Van egy hasonló kaliberű, de még nagyobb igazság. Nem tudom szó szerint, de valami olyasmi, hogy a Nőknek a belső értékek a fontosak. És ez felülírja az általad ismert mondást. Így van a csúnyáknak is barátnője.
2014. jún. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jah, csúnya ember 1000ből 1, ha van. Az esetek többségében nem a genetikai adottságokkal van a baj, hanem mással pl: igényesség, öltözet, modor stb.
2014. jún. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!