Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfi lehet feminista?

Férfi lehet feminista?

Figyelt kérdés
Tetszenek a feminista elvek hogy nem kell nőket verni egyenrangúság stb. És szerintem erre szükség is van a világon igencsak sok helyen pl afrika arab világ meg india szeretném elmagyarázni ezeken a területeken élő férfiaknak hogy szeressék a hölgyeket és bánjanak velük kedvesen.

2016. aug. 28. 19:49
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Utánanéztem és tényleg játékokon háborodnak fel meg ilyen baromságokon o.O Afrikában meg genitálisan csonkítják a nőket és gyilkolják őket ezzel meik szervezet foglalkozik? Mert ez amit olvastam elég nagy szégyen a feministákra nézve.
2016. aug. 28. 22:29
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

8-as vagyok. Az sajnos, elég nagy szégyen, és az a gond hogy a komoly problémákról elvonják a figyelmet.

Sajnos az a része sem olyan egyszerű. Gyűjtések szoktak lenni hogy pár embert átmenekítsenek onnan nyugatra jobb életet élni. Azonban ugye a migráció miatt most ez se olyan egyszerű.

Egy egész népet sajnos nem lehet átnevelni csak úgy. Azt egyféleképpen lehetne elérni és azok nem éppen békés és példás módszerek még akkor sem ha bizonyos nemzetek "felszabadításnak" hívják. Nem lennénk különbek a náciktól.

Szerintem ez egy olyan probléma amit meg kell oldanunk. Sajnos az ottani világ megrekedt a középkorban, de nem közelíthetünk feléjük középkori módszerekkel.

2016. aug. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
54%
Lehet. Hivatalos megnevezésük, mangórák - avagy a nők hasznos hülyéi.
2016. nov. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

[link]

Akadnak rá példák..

2016. nov. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 BANDI21 válasza:
35%
Ha mondhatom én is feminista vagyok, a nők természetüktől fogva sok mindenben jobbak mint mi. Rasszista barmok kíméljenek 😂😂😂
2016. nov. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
48%

És sok mindenben rosszabbak. És? Ezzel most változik valami?

Amúgy azzal hogy azt mondtad hogy:'Rasszista barmok kíméljenek' azzal barmoknak hívtad a rasszistákat(egy társadalmi csoportot) így te is rasszista vagy (enyhén paradox).

2016. nov. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
30%
Csak hitvány, gyenge báb lehet. Egy talpnyaló papucs.
2017. nov. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
55%
Egy értelmes, érett férfi minden további nélkül. Ne hallgass a felvonuló ősemberekre, attól, hogy valaki még nem homokzsáknak nézi a nőket, nem lesz papucs, bármilyen szer hatása alatt is volt az előző hozzászóló...
2017. dec. 15. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
51%
Persze, én is az vagyok. Viszont nem kell ilyen messze menni, ha az ember kinyitja rá a szemét, a patriarchaizmus napi rendszerességgel szembejön itt, nyugaton is.
2017. dec. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
55%

Egy értelmes felnőtt férfi csakis antifeminista lehet.


Feministának csak a nyámnyila, vegán hülyegyerekek mennek, akikk nem tudnak becsajozni. Azzal aakrnak bevágódni a csajoknál, de sosem jön össze nekik. :)

2018. jan. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!