Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet az érzékszerveink...

Hogyan lehet az érzékszerveinket fejleszteni?

Figyelt kérdés

-Látás (minden apró dolgot megfigyeljünk és következtessünk

-szaglás (apróbb dolgok megkülönböztetése és felismerése)


Ez a 2 a legfontosabb, de ugyanúgy fontos a tapintás és a hallás is.


2016. aug. 28. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:

A látás érzékelés fejlesztésére egy pilóta találta fel a pásztázó nézést.

Ez azt jelenti,hogy soha nem egy pontra nézett repülés közben,hanem lassan jobbra balra forogtak a szemei.

ezzel a technikával percekkel előbb kiszúrta az ellenséges gépeket.

Szaglásra a parfümőr szakmának utánaolvashatsz,abban ők a legjobbak.

Ha jól tudom 2 éves iskola franciaorszában.

2016. aug. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyél sok répát az jó a szemre.=) Na de viccet félre téve, én munkámból kifolyólag embereket nézek, órákig, napokig hetekig hónapokig, hónapok után kezdett el kifejlődni valami halványan, mintha ember ismeret lenne, jobban különbséget tudok tenni emberek és viselkedéseik között, jobban összeáll a kép, igy van hogy elébe tudok menni dolgoknak. Vannak olyan periódusok is már, amire mostanság jutottam felismerésre magamba hogy elszórtan le tudom olvasni az ember testbeszédét, nagyjából ki mire gondolhat, mit üzenhet, anélkül hogy megszólalt volna, de persze ez lehet fantázia szüleménye is. nemtudom még nem teszteltem hogy valós e.
2016. aug. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!