Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bámulnak meg ennyire az...

Miért bámulnak meg ennyire az utcán emiatt?

Figyelt kérdés

Szokásom, hogy ha olyan napom van, akkor sokat mosolygok. Speciel ha megyek az utcán akkor is elkezdek mosolyogni, még ha nincs is rá okom.


17/F


2016. aug. 29. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is szoktam néha :) Szerintem ne törődj vele, csak látszik a pozitív kisugárzás és ez sokaknak furcsa.
2016. aug. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem természetes, hogy az emberek egymásnak néznek. És aki mosolyog, az jobban is vonzza a tekinteteket.

Én is szoktam mosolyogni magamban, amikor valami jó vagy vicces eszembe jut. És jól esik, amikor valaki szintén rám mosolyog.

2016. aug. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ismerős :D

szokatlan az emberek számára, hogy valakinek jó kedve van...ma ha nem fapofád van, akkor már megbámulnak...mondjuk én ritkán látok mosolygós embert, de akkor én is rászoktam nézni...senkit nem szoktam nézni! általában elfoglalom magamat vagy alszok utazás közben, de a mosolygós emberekre felfigyelek...persze nem bámulom meg, csak ránézek...


23F

2016. aug. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Bolondnak néznek.
2016. aug. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mert az emberek idegesek folyton, meg stresszelnek. Ha pl metróra ülsz és megnézed a veled szembe lévő meg körülötted lévő embereket mit látsz? senki se mosolyog. Mindenki fapofával nyomkodja az okos telefont (jó ez mellékes)


de am tényleg lehet érzékelni. Pedig a mosolygás jó dolog, pozitív energiát sugároz és az jó hatással van a körülötted lévő emberekre is. Míg a búskomor ember pedig negatív energiát sugároz.


(Nekem előfordult párszor már olyan, hogy eszembe jutott valami régi vicces sztori, elkezdtek vigyorogni mint a hülye :D, alig bírom ki, hogy ne kezdjek el nevetni)

2016. aug. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenkit megnéznek, aki egyedül van és közben grimaszol. Vagy mosolyog. Vagy magában beszél. Vagy saját magával vitatkozik. Fura, ha a magányos ember ennyire keményen nyomja a témát a saját fejében, hogy az már kívülre is kiül.
2016. aug. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!