Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másnak is szoktak lenni ilyen...

Másnak is szoktak lenni ilyen gondolatai? 17/F

Figyelt kérdés

Elég magányos vagyok, magamba fordult. Az osztálytársaim és a tanáraim többsége is lenéz ,elvégre nem vagyok se jó tanuló, se közösségi ember, más szóval mellékes vagyok. Helyettesíthető. Így aztán sokszor gondolok arra, hogy milyen lenne ha valamilyen komoly betegséggel diagnosztizálnának, mondjuk rákos lennék vagy pánikrohamot kapnék az óra közepén, és akkor rájönnének, hogy milyen súllyal is élem az életem.

Nem jönnének rá. Csak még nagyobb őrültnek gondolnának. De legalább azt gondolnák, hogy nem csak egyszerűen hülye vagyok, hanem tényleg gondjaim vannak.



2016. aug. 29. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok sajnos. Szoktam ezen gondolkozni.
2016. aug. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Ne gondolj ilyenekre:( 16/l
2016. aug. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Úgy érzed hogy őket büntetés ezzel, pedig csak magadat. Javaslom neked, hogy költözz koleszba. Ott az emberek rá vannak utalva egymásra, könnyebb barátkozni.
2016. aug. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, sokszor elképzelem, hogy vajon mi történne ha valamilyen súlyos állapottal kórházba kerülnék. Vajon mit váltanék ki a barátaimból??

22/F

2016. aug. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát én első kézből mondom neked, a fél város rólad csámcsogna.

Én 2 sörözőbe is pultos voltam, aztán egyszercsak tüdőembóliát kaptam. El lehet képzelni, ahogy a sok alkesz Brinkmann professzorra issza magát és rajtam csámcsognak. A kardiológia intenzíven úgy erőszakolták belém az életet, de már azt hallottam vissza, hogy felrobbant a májam, annyit ittam munka közbe :D

Szóval ne akarj csak azért rosszat magadnak, hátha akkor felfigyelnek rád és foglalkoznak veled. Sajnálatból, szánalomból meg ne temessenek el élve, az pláne nagyon szar. De szar az is, ha a szemedbe aggódnak, és olyan dolgokat tesznek, vagy épp áldozatokat hoznak, amit amúgy sosem... ilyenkor az ember olyan szerencsétlennek érzi magát.

2016. aug. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hülyeség! Ne gondoljatok ilyenre. Ezzel csak magatoknak okoztok rosszat. Figyelemre lenne szükségetek, bár ezt nem tudom hogyan tudnátok vagy tudnánk megszerezni. Ugyanis én is hasonló cipőben járok, a kutya se figyel rám de azt megtanultam, hogy betegséggel nem szabad "szorakozni".


Régebben rendszeresen azt kívántam, hogy legyen valami betegségem, hogy az osztálytársaim és mások figyeljenek rám, de volt, hogy a saját halálomat kívántam (most már ezt leírni is félelmetes).

Addig kívántam magamnak a rosszat, hogy egy reggel el kellett mennem az ügyeletre, onnan a kórházba ahol minden előzmény nélkül kiderült, hogy szívbeteg lettem, kisebb műtétem is volt. Ekkor 15 éves voltam, azóta eltelt lassan 5 év. Évente többször kell orvoshoz járnom, gyógyszereket szedtem. A rosszullétek baromi borzalmasak voltak, minden egyes alkalommal halálfélelmem volt és már azért könyörögtem, hogy csak éljek, meg ne haljak. Mai napig hatnak rám a frontok, elég rosszul tudok tőlük lenni és félelmetes dolgokat csinál a szívem, mindig attól félek, hogy egyszercsak megáll és ilyen fiatalon meghalok mikor még előttem áll az élet.


Mindez azért van mert a hülye volt osztálytársaim nem figyeltek rám, ha igen akkor bántottak. Lófxszt nekik! A mai eszemmel biztos, hogy nem érdekelne és továbbra sem érdekel. Amikor kórházba kerültem páran írtak, hogy mi a baj meg ilyenek de aztán ugyanúgy elfelejtettek mint azelőtt. Egyáltalán nem érte meg...

2016. aug. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
probálj meg sportolni, színjátszó körbe is kiadhatnád a feszültséget,
2016. aug. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy Te is érsz annyit mint ők, sőt! Ne emészd magad! Mi az hogy lenêznek?? Ebből tudhatod, hogy mekkora szerencse, hogy nem tartozol közéjük.
2016. aug. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mi a lopucut foglalkozol az osztalytarsaiddal meg a tanarokkal nem maradsz orokke iskolas keress magadnak valami sportot ami bejonn neked foci box stb ahol konnyen lehet baratokat talalni veled egykoruakat vagy idosebbeket akik emberkent tekintenek rad de ilyen marhasagokra ne gondolj 2 nap utan leszarnak h mi van veled ezzel nincs ertelme a kozeppontban lenni es hidd el neha jobb a hatterben maradni
2016. aug. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!