Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is szoktak olyan gondolatai lenni hogy a boldog párkapcsolatban lévő srácok bárcsak megpusztulnának?

Figyelt kérdés

Eléggé szégyellem, de mindig a sínek alá kívánom az ilyeneket :/ (haverjaim közül azért nem de rájuk is mocskosul irigy vagyok...) Amikor Facebookon láttam múltkor hogy szakított vagy 3 pár egy napon egyszerre azt hittem orgazmusom lesz annyira jól esett látni :D De komolyan milyen suttyó vagyok már....... :/


EZ mással is így van?


Nem vagyok rossz pali különben de akkor is, nem vagyok lány sem hogy minden az ölembe hulljon.


18/f



2012. júl. 19. 12:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

én nagyon megértő típus vagyok, de szerintem te elég szánalmas vagy:D

23N

2012. júl. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

jah hát pont ezért kérdem meg itt, úgyse tudja senki ki vagyok :D Inkább itt tartsanak szánalmasnak mint az életben :D


Egyszerűen olyan megnyugtató érzés ha látom hogy más sem teljesen boldog :D De majd ha találok megfelelő bnőt sztem elmúlik

2012. júl. 19. 12:23
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahelyett,h másokra irigykedsz meg itt nyavajogsz, kereshetnél magadnak nöt:P
2012. júl. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Diavolino44 ***** válasza:

Ezt hivom en magyar menatiltasnak. Nem az a baj, hogy megdoglott a tehenem, az a baj,hogy a szomszede nem.


Inkabb orulj neki, hogy valaki boldog, egyre ritkabb manapsag!!!

2012. júl. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, sztem azért ha ö nem boldog, elég nehéz más boldogságának örülni. De az nem jelenti,h rosszat akarjon nekik:P
2012. júl. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

am elég szentimentális tudok lenni, volt már hogy elbőgtem magam egy drámán meg nem vagyok seg*fej, de még én sem hiszem el miért érzem ezt a "ha az én tehenem döglött dögöljön meg a szomszédé is" effektust! :/

Am keresek csak nem könnyű, most találtam egy lányt de nagyon nem volt jó, nem szeretett/nem volt aranyos, csak tartott mint egy kutyát kb, úgyhogy inkább dobtam

2012. júl. 19. 12:29
 7/11 anonim ***** válasza:

Haha, hiszen még csak 18 vagy! Én mit szóljak? 30 éves létemre nem volt még semmilyen kapcsolatom se.

Na ezt olvasd el legalább 3-szor, ettől tutira orgazmusod lesz! :DDD

2012. júl. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Csak tartott mint egy kutyát és te dobtad? Na ne viccelj! Ő vágott ki. Amúgy szánalmas vagy. Jó ötlet, hogy inkább itt írod ezt meg és nem az életben reklámozod a nézetedet, mert megagyalnának páran, jogosan.

27F

2012. júl. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

boldog párkapcsolatban vagyok

beszólsz, kiscsikó? :D

2012. júl. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

7-es, hát téged inkább sajnállak :( meg unokatesómat is 28 évesen, de ha egy korombeli van így azokat kívánom néha a pokolba inkább!


8-as, nem ő dobott mert megint akar tőlem vmit, csak el van tévedve a lány kicsit annyi a lényeg. És jah erre való ez az oldal. :P


9-es, ha kb 20 körüli vagy akkor elmehetsz a pics**ba :D

2012. júl. 19. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!