Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » . Kevés önbizalmam van....

. Kevés önbizalmam van. Szeretnék barátnőt találni de eddig mindig falnak ütköztem . Szerintetek az lehet az oka hogy sok rajtam a pattanás és 161 cm vagyok? Várom a válaszokat 17F

Figyelt kérdés
2016. aug. 31. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Tisztítsd az arcbőrödet naponta többször szakszerűen, máris kevébé fog zavarni.


Még növésben vagy hosszú évekig, nyugi! 17 évesen egy csomó lány ugyanolyan magas, mint te, vagy alacsonyabb. Köztük keresgélj, ha olyan fontos, hogy milyen magas vagy.


Az önbizalom nem jön meg egyik napról a másikra, de

- akár hiszed, akár nem, legtöbb korodbeli lány is ugyanolyan önbizalomhiányos, mint te, csak leplezni próbálja

- sokaknak sokkal szimpatikusabb némi önbizalomhiány, mint a nagyképű beképzeltség, az önelégültség.


Fel a fejjel, nincs itt semmi baj, csak hát nehéz 17 évesnek lenni. Elmúlik. ;-)

2016. aug. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az az oka, hogy szeretnél találni. Meglátásaim alapján kétféle kapcsolat létezik, van amikor igazi s van amikor csak azért van együtt két ember, mert nem akarnak egyedül lenni. Szóval leegyszerűsítve, csak azért kötnek "kapcsolatot" , ha lehet annak nevezni, hogy legyen valakijük és nem azért, hogy Ő legyen mellettük. Ennyi idősen összpontosíts a tanulásra, tedd le az alapköveket. Idővel úgyis találsz majd valakit, akivel mindent megoszthatsz és nem ciki semmi sem. Őt viszont ne engedd majd el! Ne bánkódj, van aki csak 40 évesen talál rá a szerelemre.
2016. aug. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Látom erős szeretet hiányba szenvedsz 3-as kommentelő
2016. aug. 31. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!