Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jogosan sértődtem meg?

Jogosan sértődtem meg?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel a neten ismerkedtem meg (még nem találkoztunk), és úgy érzem, hogy beleszerettem, ő is belém. Mindig is zavart, hogy sosem dicsérte a külsőm, hogy jól nézek ki, csak a szemeimet. Önbizalomhiányból fakadóan zavar. Erre ma elkezdett egy hírességet ajnározni, hogy milyen jó pasi. Rosszul esett, és már nem úgy viselkedtem vele, ahogy eddig, hanem kicsit bunkóbban. Végül elküldtem, meg is sértődött. Tudom, hogy gyerekesnek tűnhet az egész, de mindig is önbizalomhiánnyal küzdöttem... Köszönöm az értelmes válaszokat.


18/F


2016. aug. 31. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

1. Hogy szerethettél volna bele ha nem is találkoztál még vele? Fogalmad sincs a szerelemről. Neten amúgy olyannak mutatja magát mindenki amilyennek akarja.

2. Ne várj dicséretet! Nem vagy lány, hogy neked bókoljanak.... Rettenetesen szánalmas egy férfitől ha ilyenen besértődik.

3. Önbizalomhiányos férfi taszító, állj neki és fejleszd magad, mert gyerekesen viselkedsz! Ha megtanultad magad szeretni elfogadni, utána próbálkozz lányoknál, addig teljesen felelseges, nem lesz belőle hosszú távon semmi.

25F

2016. aug. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Saját tudatalatti problémád miatt, másnak okoztál rosszat.

Hiába e probléma miatt akkori helyzetben téged ért ingerek kilöktek józan állapotodból, észre kell vedd s nem hagyni ennyire szélsőségessé váljon, elküldöd.

Probléma megbeszélése nélkül.

Ő oldaláról nagyon ésszerűtlennek tűnt.

Neveld magad.

Ha kell segítek.

2016. aug. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 MZ.per.X ***** válasza:
72%
Attól hogy önbizalomhiánnyal küzdesz, még nem kell pö.csnek lenned.
2016. aug. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2016. aug. 31. 21:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Jól írta az első, nem vagy te kiscsaj, hogy várd a bókokat. Meg azért nem kellett volna elküldeni és besértődni, mert egy sztárról ajnározott, úgy is csak ilyen szinten fog megrekedni, nem fog vele megcsalni, bár még nem is találkoztatok, tehát...

Elég gyerekesen viselkedtél, próbálj nem figyelni rá, vagy elkezdhettél volna te is valami lotyó sztárt fényezni és lehet észrevette volna magát.

2016. aug. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!