Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan sértődtem meg (lent...

Jogosan sértődtem meg (lent irom)?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőm!!! BFF-ek vagyunk már 4-5 hónapja, és nem vettem észre, h ez olyan sok idő lett volna, mármint...

Az volt, h beszélgettünk, erre terelte a témát, és mondta, h neki /pillanat egy másik lány a legjobb barinője, és kérdezte, h nem bántott e meg nagyon, én meg persze azt mondtam, h nem...ő elhitte, és mintha semmit se mondott volna, vidáman, lelkiismeretfurdalás nélkül, eljátszotta, h tök joba vagyunk...

Jogosan sértődtem meg, vagy nagyon önző vagyok?!

Bocs a helyesirásért!



2016. jan. 9. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Mit jelent hogy BFF-ek?

Kérdezte, hogy megbántott e, azt mondtad, hogy nem. Akkor mégis hogy kellett volna utána viselkednie?

2016. jan. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy jogosan megsértődve, akkor lennél jogosan megsértődve, ha elmondtad volna az igazat neki, nem azt, hogy semmi baj kicsinkóm, nem törted össze az én picurnyi lelkem. Ha elmondtad volna neki, hogy milyen szarul esik, akkor tisztában lenne a helyzettel és ő is rosszul érezné magát. Ilyenek a hazug barátok, azt mondod neki, soha nem tudnál megbántani, belülről meg már megölted vagy 100x.
2016. jan. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Megsértődik jelentése: kedélye, különösen erkölcsi öntudata és becsületérzése valódi, vagy képzelt méltatlanság miatt megbántva érzi magát. A büszke jellemű ember hamarabb megsértődik, mint a szerény, és alázatos.


Semmilyen jogi kategória nincs ebben - ezt kéne megérteni.

2016. jan. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez a bff-ezés annyira szánalmas, ha akkora barátnők vagytok felesleges jelzőket aggatni a barátságotokra, hogy a többi ember lássa hogy mennyire jóban vagytok már.
2016. jan. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom a BFF a best friends forever rövidítése. Ahogy látom, az örökkévalóság a lányoknál nem tart tovább fél évnél.

Kérdező, nem önző vagy, hanem kisgyerek. Ez hülye gondolkodás. Egyáltalán nem jogos azon megsértődni, hogy valakinek nem te vagy a legjobb barátja. Talán elvárod hogy akit te választasz, az neked egyből örökre a legjobb barátnőd legyen??

2016. jan. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sose jutott eszembe rangsorolni a barátaimat, hogy "Mariann az első, Hajni a második, Timi a harmadik". Mindegyikükben mást szeretek. Ez nem párkapcsolat, hogy akit te a legjobban szeretsz, az téged szeressen a legjobban, különben megcsalásnak veszed...

Hány évesek vagytok?

2016. jan. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a legjobb barátomat 4 és fél hónapja ismerem.Van neki egy másik barátja,bár kicsit messze lakik így ritkábban találkoznak.Van,hogy elég sokat beszél róla és a másik lány őt a legjobb barátjának tartja és meg baromi féltékeny típus vagyok,de konkrétan elmondtam neki,hogy "mit érzek" és kevesebbet beszél így róla.Persze találkoznak meg minden,de sokkal jobb így,hogy nem mondja folyton és ha velem van,csak velem foglalkozik.Szerintem neked is el kéne mondanod az igazat.Így nem igazán jogos a sértődésed.
2016. jan. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Gondolkodtam, és igazatok van, nagyon kikisgyerekes vagyok, és tényleg ciki ez a minősítgetés...

Igazatok van, ez nem igazi barátság, köszönöm

13-14 évesek vagyunk.

2016. jan. 9. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!