Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan sértődtem meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértődtem meg?

Figyelt kérdés

Nem egy nagy dolog tényleg, amit kérdezek, csak rettentően felkaptam a vizet és kérném a véleményeteket.

Moziban voltunk nemrég a barátommal, én választottam a filmet, kb. jobb híján, de azért mindkettőnket érdekelt is. Aztán mégsem olyan volt, mint amire számítottunk, ő eléggé unatkozott, én is kicsit, meg szomorúak lettünk tőle, kifelé menet bántam is a választásomat és megkérdeztem, hogy nagyon unta-e. Erre azt mondta, hogy "igen, nagyon. azt hittem segítesz, hogy legyen egy jó napom, jól érezzem magam, erre te választasz egy ilyen filmet".

Én teljesen lefagytam.

Később mondtam neki, hogy a világon ilyet senki nem mond kifelé jövet a moziból, mikor láthatóan a másik se élvezte annyira a filmet.

De a barátnőm szerint igenis mondanak ilyesmit emberek, ami engem meglepett.

Mindenesetre azért olyan nagy ügy nem lett belőle (nem is az, tényleg), elnézést kért amiért megbántott, csak saját magam is megleptem, hogy mennyire paffra tett a beszólás.

Ti hogyan reagálnátok?

Azóta azért nevetve emlegetjük azt a napot. :)

Köszi a véleményeket. :)


2016. aug. 29. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem volt jogos amit mondott. Gondolom el tudja mondani a saját véleményét, nem? Amikor kiválasztottad a filmet, szólt egy árva szót is, hogy ez lehet nem olyan jó választás? Beleegyezett. Akkor meg? Te honnan tudhattad volna, hogy rossz lesz a film? Én biztos kiakadtam volna. Persze lehet ilyet viccből is mondani, hogy na jól elcseszted:) De itt másról volt szó.
2016. aug. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sunshinedoll ***** válasza:
Elég meggondolatlan elszólás volt, mivel nyilván te sem tudhattad, milyen lesz ez a film. Persze, meg lehet beszélni, ha rossz volt, de szerintem max viccelődve megy el ez a fajta "vádaskodás", ha komolyan értette, akkor elég gáz volt.
2016. aug. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát te kérdeztél rá. :D A kiakadás helyett helyeselhettél volna, h ez egy jó nagy xar volt, te sem gondoltad volna. Ha tudod, h kicsi a frkad, akkor sem kérdezel rá, h "ugye milyen kicsi?". Hagyhattad volna ezt a kérdést.
2016. aug. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!