Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jogosan sértődtem meg?

Jogosan sértődtem meg?

Figyelt kérdés

Egy pasi ismerősöm írta nekem facebookon, hogy meglett a német nyelvvizsgája. Én erre visszakérdeztem, hogy "Komolyan? Német nyelvvizsga? Gratulálok!" Erre ő azt válaszolta, hogy "Igen meglett a nyelvvizsga, köszi!". Majd írtam neki, hogy ne ismételgesse magát, ez a visszakérdezés csak költői kérdés volt. Majd írta, hogy oké , ő meg költői választ adott rá. Akkor én leírtam ,hogy "jó többet akkor nem írok neked", ő csak simán annyit írt hogy "jól van, akkor ne írj".


De most mi baja van, miért kell ilyen lekezelőnek lennie velem? Azért szurkálódik mert megjegyeztem ,hogy válaszolt a költői kérdésemre.


2016. jún. 14. 13:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%

Ha nem érted, miért te vagy a hülye ebben a történetben, akkor nem tudok mit mondani, úgysem fogod fel.


Ne is írj neki többet, szerencsétlennek legalább egyel kevesebb idióta lesz az életében.

2016. jún. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

*eggyel, upsz


előző voltam

2016. jún. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami ovis beszélgetésnek tűnne, ha nem a nyelvvizsgáról lenne szó... mi a fenének kellett neked hülyeségeket visszaírnod?
2016. jún. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Lehet hogy akar tőled valamit /mert nyilván nő vagy nekem ez jött le a szövegből/ ezért veled osztotta meg az örömét. Te meg nem vetted a lapot és még ki is oktattad.
2016. jún. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

de minek írta le még egyszer, hogy meglett neki?


talán hülyének nézett?

én elsőre is értettem, hogy sikerült neki.

2016. jún. 14. 14:11
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
ha ilyenen megsértődsz, mikor még igazad sincs, jobb is neki, ha többet nem beszéltek. Fájdalmasan sötét vagy, te nem fogalmaztál egyértelműen.
2016. jún. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
És te minek kérdezted meg, hogy "Német nyelvvizsga?" ha egyszer leírta? Ügyesen hülyének nézitek egymást.
2016. jún. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
de az csak költői kérdés volt
2016. jún. 14. 14:17
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak tudnám ezen mit kell ennyit kattogni...
2016. jún. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, menj már a költői kérdéseiddel.
2016. jún. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!