Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is agresszívak az...

Szerintetek is agresszívak az emberek a mindennapokban?

Figyelt kérdés

- Miért próbálkoznak be az emberek folyamatosan teljesen pofátlan dolgokkal?

- Ha nekem kell segítség, miért küldenek el a fenébe?

- Ezek után miért várják el, hogy valamilyen közös álvigyorgásban legyünk mégis egymással?


Mi van akkor, ha az embert kizárólag ilyen emberek veszik körbe?



2016. szept. 2. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, Kérdező, én is ezt tapasztalom. Agresszívak, erőszakosak, nagypofájúak, önteltek, és mélységesen ostobák. Elsősorban azért ilyenek,mert a társadalom díjazza az erőszakot (gy.k.: az erősebb kutya bszik) és azt sugalmazza, hogy legyél agresszív, kötekedő, valósítsd meg magad, gázolj át mindenkin érte, mert egyedül csak te számítasz, mindenki más selejt. Hát igen, a gond csak az hogy mindenki magáénak vallja ezt a csodálatos életszemléletet...

Ha kizárólag ilyen primitív tapló pronyó alakok vesznek körül, meg kell tanulnod védekezni ellenük. Jó ha a tudtukra adod, hogy amelyik téged próbálna meg letaposni, igen drágán fog fizetni érte. Ugyanis ezek a büdös tahó prolik nem értenek a szép szóból - csak az erőszakból.

2016. szept. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rossz a kisugárzásod, vagy nagyon "egyszerű" emberek között élsz. Én többnyire kedvességgel szoktam találkozni, vagy közönnyel, csak a legritkább esetben durvasággal.
2016. szept. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1: Igen, azt tapasztalom, hogy sokszor nem számít az sem, ha azt mondom, hogy: NEM. Az se, ha többször ismétlem, meg az se, ha fejreállok.


2: Szerintem szakmafüggő is, ki mivel találkozik, én naponta 70 emberrel futok össze, szóval kicsit kivan a hócipőm. Az egyszerű ember alatt nem tudom mit értesz, átlagemberekkel találkozom Magyarországon, gazdaggal, szegénnyel, vegyesen.


A környék meg kifejezetten felső középkategóriás. Ezt most nem önverésből írom, mert nekem nincs itt tulajdonom.


A kisugárzásommal sincs szerintem probléma, a fellépésem határozott, mindenki azonnal megkapja a NEM-et, amint pofátlanságot/lehetetlent/abszurd dolgot kér.


Csak az a baj, hogy mindenki ilyen körülöttem, és ez így elég nyomasztó.

2016. szept. 2. 13:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Az emberek nagyrésze betokosodott agyilag... Megnyomorítja őket a saját hiányos életük. Magyarba elég durván tapasztaltam. Kint is vannak parasztok, de talán vagy 4 taplóval találkoztam a környékünkön. Jobb a légkör s az emberek nem 24/7 sírnak hogy ez nincs az nincs stb.
2016. szept. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az összes osztálytársam ilyen... Már ott tartok, hogy egész végig szinte csak ülök... az udvaron is, és bent a suliban is, mert nem tudok csinálni semmit... Már csak a lovakkal tudok kijönni, ők szerencsére nem olyanok mint az emberek...
2016. szept. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A dolognak csak az a szépséghibája, hogy akárkivel is van problémád, az attól még a te problémád marad. :-))

Ne foglalkozz a taplókkal. Azok társaságát keresd, akik emelik a hangulatodat.

2016. szept. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!