Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem mindenki születhet arra...

Nem mindenki születhet arra hogy normális, jó élete legyen?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy valaki szenved valamiért valaki ugyanazért meg könnyen hozzájut, megkapja simán megy a sora gond nélkül. Az embernek van egy kis testi gondja vagy hátránya akkor ez van, ezt dobta a gép, nem érdemes semmibe fektetni mert úgy se tudja megcsinálni a képessége miatt?
2016. szept. 3. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Gyengék kifogásai általában.

Az esetek 95%-ban lehet változtatni.

2016. szept. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Neked kell tenned azért, hogy jobbra forduljon az életed. Lehet, hogy hablatynak tűnik, de nem az. Más nem fog téged kihúzni a sz.ból. Persze, van, akinek könnyebb, de amit magadtól érsz el, arra sokkal büszkébb lehetsz.
2016. szept. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyarvoghatsz, hogy másnak milyen jó élete van, de attól még neked ugyanúgy szar lesz. Változtass, vagy ha lusta vagy akkor törődj bele abba, hogy már csak rosszabb lesz.
2016. szept. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem mindenki ugyanúgy kezd ez igaz, de egy jól kinéző gazdag családba született emberből is lehet egy csődtömeg idővel és arra is van példa hogy valaki a semmiből küzdi fel magát. Ha így állsz hozzá hogy ezt dobta a gép nem érdemes küzdeni akkor tényleg nem jutsz semmire, pedig amúgy ha nem a problémáidon kattognál hanem tennél valamit akkor képes lehetsz sok mindenre. Persze rengeteg kitartás kell és céltudatosság. Még annyi hogy nem kioktatásból mondom én nem tudom hogy bennem pl megvan e ami kell, de legalább én nem mondom azt hogy jó akkor nem csinálok semmit mert nem úgy megy minden ahogy elterveztem.
2016. szept. 4. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Miért van az hogy valaki szenved valamiért valaki ugyanazért meg könnyen hozzájut, megkapja simán megy a sora gond nélkül."


Köszönd meg "remek" "fantasztikus" "szülöknek" úgy vállalnak be x gyereket semmire + olyan helyre(ország,város,falú).Ezzel gyerekekkel esélyeit kevés lesz hogy jobb élete legyen.

2016. szept. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet mindenki sikeres.A dobogó fokain csak nagyon korlátozott a hely.Szóval felesleges jönni ezzel a mindenki lehet sikeres maszlaggal,mert eleve a sikertelenek és szegények tömegeinek hátán és őket elnyomva kapaszkodik fel a sikeresek többsége.
2016. szept. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!