Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bámulnak meg ennyien?

Miért bámulnak meg ennyien?

Figyelt kérdés

Már kezd egy kicsit zavaró lenni, hogy sokszor előfordul, hogy az emberek folyton megnéznek.

Nem az, hogy ronda vagyok (sokan az ellentetjét állítják és bár ez nagyképűen fog hangzani, de szerintem sem vagyok ronda).

Ilyenkor direkt mindig szemügyre veszem magam, hogy mi ennyire feltűnést keltő, de egyszerűen nem jövök rá. Se nem vagyok igénytelen, se nem áll szerteszéjjel a hajam meg ehhez hasonlók.

Általában olyan ruhákban járok, amiket csak külföldön lehet kapni és sokat szoktam adni a kinézetemre.( Nem vagyok páwa)

Szintén sokan mondják, hogy szép szemeim vannak és speciel egyik osztálytársam mondta, hogy a szemeim voltak az elsők, amik elsőre megfogták.


Ergo nem az van, hogy 1-2 ember megnéz, hanem kb az ötszöröse és nagyon frusztráló, főleg hogy az okát sem tudom..


18/F


2016. szept. 5. 13:49
 1/9 anonim válasza:
79%
Figyelj,engem szóltok szerint mindenki megnéz,ilyen feje senkinek nincs mint nekem,de engem már régóta nem frusztrál,igaz nekem leszarok mindent stílusom van,ugyanazt ajánlom neked is
2016. szept. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Unatkoznak azok az emberek mindenki megnéznek. Az utcánkban lakik egy nyugdíjas papa aki egész nap áll a ház előtt és mindenkit megbámul.
2016. szept. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Második nem mond butaságot. Aki csak másra figyel, annak ingerszegény élete van.
2016. szept. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azt hiszik, hogy reptoid vagy.
2016. szept. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11%
Vagy nagyon szép vagy, vagy csak üldözési mániád van. Szerintem utóbbi.
2016. szept. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Ezt nevezik REFLEKTORFÉNYHATÁSnak, vagyis, hogy az emberek hajlamosak azt hinni, hogy mások a valóságnál nagyobb figyelmet tulajdonítanak számukra, többször értékelik őket.
2016. szept. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Biztos annyira szép vagy, hogy senki nem tudja levenni rólad a szemét. Bárhova belépsz, mintha a nap sütne ki, az emberek akaratlanul is feléd fordulnak, a szájuk kicsit szétnyílik, önkéntelenül elcseppen a nyáluk, és csak nézik-nézik a szép szemeidet, a külföldi ruháidat, daliás termetedet, és azon gondolkodnak, hogy vajon a te popódból jön-e a szivárvány. Hát ezért. Ne legyél ingerült emiatt, add meg nekünk, a pórnépnek, ezt az egyszerű kis szórakozást, hadd csodáljuk a tökéletességedet.
2016. szept. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

2016 van, nincs olyan, hogy "csak külföldön lehet kapni", mert rendelni is lehet.


Azt sem számítod bele, hogy nem mindenki olvas divatmagazinokat, és tudja, hogy neked honnan van a ruhácskád.


Nyilván mióta a szemecskédet dicsérték, azóta azt lesed, kinek tűnik fel. Úgyhogy elég furán nézhetsz ki.

2016. szept. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"szerintem sem vagyok ronda."

"nem vagyok igénytelen"

"sokat szoktam adni a kinézetemre"

"sokan mondják, hogy szép szemeim vannak "

Ezeket a te írásodból "ragadtam" ki. :D de kb. ennyiről szól az egész... milyen választ vártál? :D gondolom jól nézel ki, azért néznek meg sokan, de ezt te is leírtad és szerintem nagyon is tisztában vagy vele. :D Mellesleg engem is zavar, ha sokan néznek, de ha "nem tudom" az okát akkor nem teszek fel kérdést azzal a szöveggel, hogy mindenki szerint szép vagyok, a szemeim tökéletesek stb..:D

2016. szept. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!